7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Bıçakçıoğlu: Ya iftar çadırları ya da içki masaları!

Yaptığı çıkışlarla sıkça dikkatleri üzerine çeken Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu yine dikkat çeken sözler sarfetti. Bıçakçıoğlu "31 Mart'tan sonra bu ilçede ya iftar çadırı ya da içki masaları kurulacak" dedi.

Beşikdüzü 22.12.2018, 11:48 22.12.2018, 12:02
Bıçakçıoğlu: Ya iftar çadırları ya da içki masaları!

AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Gören, düzenlenen bir törenle Harun Demirci’den görevi devir aldı. Devir teslim törenine Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’nun sözleri damga vurdu.

Başkan Bıçakçıoğlu, “Esnaflarımız, vatandaşlarımız iyi düşünsün öyle karar versinler. 31 Mart’tan sonra bu ilçede ya iftar çadırı yada içki masaları kurulacak” dedi.  

Parti binasında düzenlenen törende ilk olarak söz alan görevinden istifa eden İlçe Başkanı Harun Demirci, “10 yıla yakındır bu onurlu görevi yürüttüm.  Ben 10 yıllık ilçe başkanlığı görevimi ikiye bölüyorum. İlk beş yılda zorluklar vardı. O zorlukları sizlerin desteği ile aştık 2014 yerel seçimlerinde merkezi iktidarı yerel iktidarla buluşturduk.   
Orhan Bıçakçıoğlu gibi bir Belediye Başkanı seçerek ilçemize tarihinin en büyük hizmetlerini kazandırdık. Önümüzde bir yerel seçim var. Bütün birimlerimizle çalışacağız, gayret edeceğiz. Geçmişten bugüne kadar partimize hizmet eden tüm ilçe başkanlarımıza ve teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. Onlar çok zor şartlarda bu görevi yaptılar. 30 Kasım tarihi itibariyle Belediye Başkanlığı aday adaylığı için istifamı verdim. Rabbim neylerse güzel eyler. Görev sürem içerisinde gösterdiğiniz iyi niyetli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Yeni ufuklara yelken açmak için bu görevi devir ediyorum. Hakkınızı helal edin. İnanıyorum ki; Ahmet Gören ve ekibi bu çıtayı daha yükseklere çıkartacaktır” dedi.   

AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Ahmet Gören ise, “Bu bir ayrılık değil yeni bir başlangıçtır. Bu kutsal bayrağı buraya taşıyan geçmişteki ilçe başkanlarımıza yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu bayrağı hep birlikte daha ileriye taşımak için çok çalışacağız” diye konuştu.  

Son olarak sözalan Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, “Makam ve mevkiler gelip geçer. Kişilere takılmamız lazım. Aslolan AK Parti’dir. AK Parti’nin davasıdır.  AK Parti’nin davası hizmet etmektir. Birileri bana soruyor. Belediye Başkan adayı mısın? Değil misin? Bizim  Beşikdüzü’nde 31 Mart 2019’da belediyeyi AK Parti ile buluşturmamız lazım. Orhan Bıçakçıoğlu ile veya Harun Demirci ile bir başkasıyla buluşturmak önemli değil. Esnaflarımız, vatandaşlarımız iyi düşünsün öyle karar versinler. 31 Mart’tan sonra bu ilçede ya yeniden iftar çadırı yada içki masaları kurulacak Gecemizi gündüzümüze katarak buradaki devamlılığı sağlamamız lazım. Bu hizmetlerin devamı için AK Parti’nin Belediyeciliği devam etmesi gerekir” dedi. 

Taka Gazetesi


Yorumlar (26)
Mehmet 4 yıl önce
Yazık. Oruç tutan da içki içen de bu ülkenin vatandaşı. Bu ayrımcı ve aşağılayıcı ifadelerden sıyrılalım artık. Bu kafa yapısı bizi asla bir adım öne itmeyecektir.
İbrahim eryiğit 2 yıl önce
Beyler yüce peygamberimiz alkollü içki içene lanet etmiştir bir müslüman olarak peygamberinin lanetine uğramak sizi alakadar etmiyor mu bu konu üzerinde iyi düşünüp kendini muhasebeye ç çekmelisin
Mehmet 4 yıl önce
Sanane milletin içkisinden ve ibadetinden Bıçakçıoğlu.Ben özel yaşamımda içkimi de içiyorum ibadetimi de yerine getiriyorum.Hesabımı yaradanım yüce Allah a veririm.Senin gibi din bezirganlarına,slogan milliyetçilerine değil Bıçakçıoğlu
Laz 4 yıl önce
Ne demek şimdi bu. Milleti tehditmi ediyor anlamadım. Nerden çıktı bu. Herkes istediğini yapar kanunlar çerçevesinde. Buna da kimse karisamaz.zaten milleti hep bu sekilde korkutUP kandırıp bu hale getirdiler. 1 nisanda görüşmek üzere
Mustafa 4 yıl önce
Milleti bu laflarla kandırdınız yıllarca zaten.
? 4 yıl önce
b.düzünde insan kalmadı....esnaf çok güzel düşünüp karar verecektir sıkıntı etme....
gökhan 4 yıl önce
içki içenlerde zamanı geldimi iftar sofralarına oturuyorlar merak etme sen kompela
ali 4 yıl önce
beşikdüzünün en güzel yerlerini araplara satan başkan şimdi oyları araplardan alır içraatlarına kaldığı yerden devam eder yerse tabiki.
Serkan öztürk 4 yıl önce
Tipik Alparti zihniyeti oldum olası Sevme.işte ispatı neden.
hayri 4 yıl önce
sonuçta kararı halk verecek.nasılsanız öyle yönetilirsiniz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@