Kayıp Rus genç Artvin'de bulundu

Mersin'deki evinden spor yapmak için çıkan ve üç gündür kendisinden haber alınamayan Rus genç, Artvin'de bir benzinlikte bulundu.

Artvin 21.04.2021, 15:31 21.04.2021, 15:37
Kayıp Rus genç Artvin'de bulundu

Mersin’in Silifke ilçesinde 3 gün önce spor yapmak için evden çıkan ve bir daha haber alınamayan 16 yaşındaki Rus genç Artvin'in Yusufeli ilçesinde bir benzinlikte bulundu.

Alınan bilgiye göre, Akkuyu Nükleer Santrali'nde çalışan mühendis A.D. ve eşi A.D., 19 Nisan günü evden spor yapmak için çıkan 16 yaşındaki çocukları M.D.'nin kaybolduğunu, komşularının desteğiyle yaptıkları aramalardan sonuç alamadıklarını belirterek Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğüne başvurdu.
M.D.’nin bulunması için il ve yurt genelinde çalışma başlatılırken, kayıp Rus genç Mersin'den bin 137 km uzaklıkta Artvin'in Yusufeli ilçesi Yeniköy köyü sınırları içindeki bir benzinlikte bulundu. Şüpheli hareketlerinden dolayı benzinlikteki görevlilerinin dikkatini çeken genç için bölgeye güvenlik güçleri çağrılırken, yapılan kontrolde üzerinde kimlik ve pasaportu olmadığını, isminin M.D. olduğunu beyan eden genç şahıs karakola götürüldü. Yapılan incelemede iç çamaşırına saklanmış vaziyette pasaportu bulunurken, Rus gencin Mersin'deki ailesine teslim edileceği bildirildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@