Bakan Soylu Artvin'de incelemelerde bulundu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, selin etkili olduğu Artvin’in Murgul ilçesinde incelemelerde bulundu.

Artvin 22.07.2021, 18:15
Bakan Soylu Artvin'de incelemelerde bulundu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün selden etkilenen Artvin’in Arhavi ilçesinin ardından Murgul ilçesinde de incelemelerde bulundu.
İlçede Murgul Deresi’nin taşması sonucu sanayi sitesinde bulunan 14 iş yerine su basarken, iki köprü yıkıldı, dere tahkimat duvarları çöktü, içme suyu boruları hasar gördü. Yaşanan selin ardından Bakan Süleyman Soylu, ilçede incelemelerde bulunarak selden zarar gören esnaflara “Geçmiş olsun” dileklerini iletti, onların taleplerini dinledi. Bakan Soylu, incelemelerinin ardından yine selden zarar gören Rize’nin Fındıklı ilçesine gitmek üzere ilçeden ayrıldı.

Bakan Soylu Artvin'de incelemelerde bulundu

Bakan Soylu Artvin'de incelemelerde bulundu

Bakan Soylu Artvin'de incelemelerde bulunduTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Ali Papa 24 saat önce
Büyüklerimiz, maske,mesafe kurallarına uymazsa ,vatandaşın onları örnek alması kaçınılmaz.Siyaset yapanları baz alırsak,iktidardan da muhalefetden de tedbirsiz davranan çok kişi var.Vaka ve ölüm sayılarının ,azımsanmıyacak bir bölümü nün bu tedbirsiz kişilerden etkilenerek kurallara uymayan vatandaşlardan kaynaklandığını düşünüyorum.Kürsüde konuşurken,maskesiz olabilir. ama halkın arasında gezerken,yanındakilerle ve vatandaşla konuşurken ağzı burnu açık vaziyette poz vermek çok kötü bir örnek.
Araklili 1 gün önce
Bu Arakliyada gelmişti.sonuc, sıfır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@