banner518

Anahtar Deliği 26.11.2018

Anahtar Deliği 26.11.2018

Anahtar Deliği 26.11.2018, 10:19
Anahtar Deliği 26.11.2018

Nuri Albayrak OFG’yi destekliyor

Bunu nerden mi anladık?

Zaten biliyorduk.

Ama emin olduk diyelim.

Dün Trabzonspor Fenerbahçe maçı öncesi dikkatinizi çekmedi mi?

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu neredeydi?

Hangi TV kanalına canlı programa katıldı?

Hem de program spor programı olduğu halde!

Evet katıldığı yer TV Net.

Trabzon Limanı sahibi Trabzonspor eski başkanı Akyazı’nın fikir babası Nuri Albayrak ve ailesinin yayın grubu.

Orada yarım saat konuştu.

Gümrükçüoğlu Trabzon’da yarım kalan projelerinin olduğunun devamlı altını çizdi. Devam etmek istediğinin mesajını verdi.

Şu anda da bu aday karmaşasından çıkabilir diyenlerde oldukça fazla olmaya başladı.

Hafif Raylı Sistem’den Gülcemal Dolgu alanına Disneylan’da kadar projelerini gerçekleştirmek istediğini de ekledi yayında..

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayını yarın açıklayacak. Bu isim Gümrükçüoğlu olur mu? Bir ihtimal var.

Ahmet Metin Genç bir adım öne mi geçti?

Trabzonspor’da nabız yoklanıyor.

Anketler yapılıyor.

En son Oktay Saral Büyükşehir Belediye Başkan adayı idi ama olmadı. Bir iddiaya göre şehirden gelen tepki buna müsade etmedi. Mazhar Yıldırımhan ile Ahmet Metin Genç’in önce çıktığı söylendi. İkisi de soruşturuluyor. Karadeniz’de Son Nokta gazetesi Ahmet Metin Genç bir adım önde diye kesin ifade kullandı. Sivil Toplum Örgütlerine, muhtarlara sorulan soruların ardından Genç’in önde olduğunu vurguladı. Lakin anketin ve soruşturma metinlerine ulaşmış olamazlar. Yani her ihtimale var. Ayrıca Eski Bakan Erdoğan Bayraktar ismi de dillendiriliyor.

Bu hafta açıklanır diye tahmin ediyoruz.

Derbi öncesi kritik görüşmeler

Trabzonspor Aralık ayına kilitlendi. Fenerbahçe maçında 3 puan alınamasaydı Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi her ihtimali düşünecekti. Büyük bir moral bozukluğu olacaktı. Ama derbi yüzleri güldürdü. Şimdi Aralık ayında neler olacak? Ahmet Ağaoğlu’nun karşısına henüz rakip çıkmadı. Adaylığını duyurdu. Devam etmek istiyor. Ama ne yapacak? Yani yönetimi değişecek mi? Yada yönetimden kaç kişi değişecek? Hayrettin Hacısalihoğlu asbaşkanlık göreveni ve yönetimi bırakacağını söyledi.

Ama çevresindekiler ‘çok uğraştı emek harcadı onla devam edin’ diyor. Derbi öncesi bazı görüşmeler yapıldı. Yönetim içinde bazı isimlerle görüşüldü. Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Hayrettin Hacısalihoğlu, Ömer Sağıroğlubir araya geldi. Kulübün geleceği hakında fikir alış verişi yaptılar. Bizim en son aldığımız bilgi yönetimde en az 4 kişi değişecek. Aralık Genel Kurulu’nda bazı isimler değişecek. Derbi öncesindede yapılan görüşmeler buna doğru gidiyor.

Ayağı uğurlu geldi

Trabzonspor Fenerbahçe maçını ayrı bir heyecanla izleyen biri daha vardı. Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu. Trabzon’a yeni atandı. Kenti yeni yeni gözlemlemeye başladı. İlk Trabzon’a atandığını öğrendiğinde aklına Trabzonspor geldiğini söylemişti. Dün akşam protokolde yerini aldı. Mesajını verdi; “Trabzon Valisi olarak ilk maçımızda bize bu galibiyeti yaşatan futbolcularımızı ve maç boyunca takımımızı centilmence destekleyen taraftarımızı tebrik ediyorum.”

Ardından ‘ayağınız uğurlu geldi” mesajları almaya başladı.

Şimdiden sıkı bir Trabzonsporlu olacağını gösterdi.

Önce tanıyamadık ama sonra evet

Trabzonspor derbisinde tribünde heyecanlımı heyecanlı, birini gördük. Tanıyorduk. Emin olmak için yaklaştık. Evet taa kendisi. Abdi Serdar Üstünsalih. Geçtiğimiz günlerde Vakıfbank Genel Müdür Yardımcılığı’na atanmıştı. Trabzonspor Kulübü eski Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde yöneticilik yapmış, sıkı Trabzonsporlu. Derbide localardan birindeydi. Yanında arkadaşlarıyla sohbet ediyor sık sık taktik veriyordu.

Akçaabat Dürbinar Mahallesi doğumlu olan Abdi Serdar Üstünsalih, Akçaabat’ın sevilen değerlerinden rahmetli olmuş Arslan Üstünsalih’in oğludur. Bu nedenle de adı yerel seçimler öncesi Akçaabat Belediye Başkanlığı için geçiyor. Ama kendisine sorduk, olumsuz yanıt verdi. Lakin Akçaabat’a her dönem elinden geldiğince destek veriyor. Hemşerilerini üzmüyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Ersan 2 yıl önce
OFG ile Trabzon kaybetmeye devam eder. Sorunlu yürüyen işler yerine lükse kaçan işlere gitti hep....
arif 2 yıl önce
Ankarada yaşayan bir Trabzonlu olarak mevcut belediye başkanından memnun olmayanların sayısının bir hayli fazla olduğunu, Ahmet Metin Genç e genel olarak sıcak bakıldığını duydum hemşehrilerimden, hayırlısı olsun Trabzonum için ama doğru dürüst hizmet edecek adam gelsin!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@