Anahtar Deliği 17.07.2020

Anahtar Deliği 17.07.2020

Anahtar Deliği 17.07.2020, 08:22 17.07.2020, 08:34
Anahtar Deliği 17.07.2020

ANKARA’DAKİ BULUŞMA EPEY KONUŞULACAK GİBİ DURUYOR

Bir süredir araları açık olan, hatta medya üzerinden bir birlerine sataşan 
İYİ Partili Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ile AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, dün yan yana poz verdi.
Bununla da kalmadı bir de bunu sosyal medyadan paylaşınca olay oldu.
İlk bir birleri ile seçim öncesi ters düşmüşlerdi.
Daha sonra Salih Cora Özel Avrasya Üniversitesi ile ilgili Yomra Belediye Başkanı Bıyık’a gönderme yapmıştı hatırlarsanız. Bıyık da aynı şekilde cevap vermişti. 
Bu pozları aralarında buzlar eridi yorumlarına neden oldu.
Mustafa Bıyık önce İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs’ü ziyaret etti ardından AK Parti Milletvekilleri Adnan Günnar ile Salih Cora’yı ziyaret etti.
Bunu da ayrı bir ayrıntı olarak verelim. 
Başkan Bıyık anlaşılan yine “AK Parti’ye geçecek” söylentilerine yada iddialarına cevap vermeye çalışacak gibi duruyor..
E bunlar da doğaldır.
En son CHPli Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Yomra’ya hibe ettiği  ilçede park/bahçe çalışmalarında kullanılmak üzere çeşitli oyun grupları, park ve temizlik aparatlarını gösterip, İmamoğlu’na teşekkür etmişti.

Anahtar Deliği 17.07.2020

BUNDAN SONRA NE OLUR SORUSUNA CEVAP ARADI

Trabzonspor’da işler biraz karıştı!
Biraz değil epey karıştı!
Pandemi sonrası zirvede tamamlayan fırtına  liderliği kaptırmakla kalmadı, ardından puan kaybedip geri düşsede rakibinden kaynaklı eline geçen fırsatları tepti.
Haliyle bunların tümü üst üste konunca, bordo mavililer, üzüldü, sinirlendi, öfkelendi..
Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yönetimini toplayıp ne karar alacağı merak konusu oldu. 
Peki bundan sonra ne olacak?
Herkes bunu soruyor.

Yönetim açısından neler değişecek?
Hasan Kurt’a göre şunlar olacak;
“Trabzonspor ligde ikinci, Türkiye kupasında da finalist olmuştur. Bana göre yönetim de takım da başarılıdır. Taraftarın gözünde ve gönlünde ise başarımın ölçüsü şampiyonluktur. Bu gerçekleşmeyince eleştirilirsin. Ve üstelik İstanbul’un üç takımı erken havlu attı, şampiyonluk potasına girildi.  Zirvede iki buçuk takım kaldı. Şampiyonluk geliyor derken beklenmedik puan kayıpları şok etkisi yarattı. Tepkiler çığ gibi arttı. Taraftar, faturayı teknik direktör ve başkana keser oldu. Ki bu da doğal süreçtir. Bundan sonra ne olur; tahminim o ki, teknik direktörle yeni sezona başlanmaz, Aralık ayında yapılacak kongrede başkan gider, yönetim ya içinden bir başkan adayı çıkarır veya yeni bir başkanla veya dışarıdan bir kaç yeni isimle yola devam eder. Şimdilerde görünen tablo bu şekilde! Yarın ne olur, onu bilemem..”
Hasan Kurt’a göre böyle bir tahmin üzerinden gidilir.
Lakin görevi bitmedi yönetimin. Bu yönetim süresi bitene kadar gider. 
Trabzonspor’a yakın kaynaklardan böyle bilgi aldık.
Hüseyin Çimşir konusunda ise sezon  sonu karar verilecek. Henüz net bir karar alınmadı.

AHMET METİN GENÇ’İN KÜLLİYEDEN ZİYARETÇİSİ KİMDİ? 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanımız Fahrettin Altun’un Danışmanı Esme Özbağ Trabzon’a geldi.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon İl Müdürü Sadettin Kaşıkçı ile bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Bazı noktalara gitti. Görüştüler. Esma Özbağ, Trabzon’u Kaşıkçı ile dolaştı.
Ardından Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’i makamında ziyaret ettiler.
Bu arada kulislerde Ahmet Metin Genç’in kongre sürecinde ne kadar etkili olacağı tartışılır durumda. Şöyle her kongre öncesi bu konu zaten zirve yapar. Çünkü Ahmet Mertin Genç’in delege üzerinde ciddi etkisi vardır. E haliyle şu anda da bu konu teşkilatlarda ciddi şekilde konuşuluyor.
Ortahisar İlçe kongresine mi yoksa il kongresine mi daha fazla etki eder tartışması daha çok öne çıkıyor. Eğer Haydar Revi için devam kararı verilmezse, ağırlığını koyar hissettirir.

Anahtar Deliği 17.07.2020

SEL BÖLGESİNDE ÇALIŞAN İŞÇİLERE SELAM OLSUN

T. Yol İş Sendikası Trabzon 1 Nolu Şube Başkanı Gökhan Gedikli, Yomra ve Sürmene ilçelerinde yaşanan sel felaketlerinde çalışan işçi meslektaşlarını unutmadı. 
Onları görevi başında ziyaret etti. 
 Hepsi ile görüştü. Şu anda buralarda görev alanlar büyük fedakarlık içerisinde çalışıyorlar. Belkide ailelerinin yanlarına günlerdir gitmeyenler var. 
Tüm işçi kardeşlerimize, ağabeylerimize selam gönderiyoruz.  

Başkan Gökhan Gedikli’ye neler yaptınız diye sorduk.

Şunları söyledi;
“Biz her zaman işçi arkadaşlarımızın yanında oluyoruz. İyi günde de kötü günde de hem motive amaçlı hemde yanlarında bulunalım kendilerine güç verelim istedik. Yalnız olmadıklarını bilsinler istedik.  Çarşamba günü de Rize Çayeli’nde arkadaşlarla birlikteydik.” dedi. 

Anahtar Deliği 17.07.2020

EKREM İMAMOĞLU’NUN BAYRAM PROGRAMI NETLEŞTİ

Kurban Bayramı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Rize ve Trabzon ziyaretleri yapacak. Bu ziyaretlerine önce Rize’den başlayacak. 29 Temmuz’da Rize CHP İl Başkanlığını ziyaret edecek. Ardından açık hava programı düzenlenecek ve burada SP, İYİ Parti ile Demokrat Parti İl Başkanları da olacak. Rize’de esnaf ziyareti yaptıktan sonra afet bölgelerini ziyaret edecek. Vatandaşları dinleyecek. Arhavi İlçesi’ne de aynı gün içinde gidecek olan Ekrem İmamoğlu, unutulmaz sanatçı Kazım Koyuncu’yu Hopa’daki mezarı başında anacak.
Bir gün sonra 30 Temmuz tarihinde Trabzon’a gelecek olan Ekrem İmamoğlu, Yomra Belediyesi’ni ziyareti edecek. Maçka’da Eren Bülbül’ün mezarını ziyaret edecek, ardından Beşikdüzü Belediyesi’ni ziyaret ettikten sonra aynı günün akşamı Zorlu Hotel’de Trabzon medyası ile akşam yemeği yiyecek. 
31 Temmuz tarihinde sabah bayram namazı kılacak. Akçaabat’taki köyünü de bayram namazı sonrası ziyaret edecek.

Anahtar Deliği 17.07.2020


Yorumlar (7)
Vatandaş 1 yıl önce
Gökhan başkan adam gibi adamdır. Allah yolunu açık etsin.
Dünya GÜVEN 1 yıl önce
Gökan Gedikli başkan adam gibi adam dır vesselam. Allah yolunu açık etsin inşAllah güzel insan . Her şeyi ile insanların dertleri dertlenen elinden geldiğince herkesin yardımına koşan yüreği güzel gönlü güzel insan selâm lar saygılar...
Şaban 1 yıl önce
Gökhan Gedikli başkan candır
Ankara dan binlerce selamlar
Büyük geçmiş olsun
Karayolları işçileri en zor koşullarda her zaman görev başında
Şaban 1 yıl önce
Gökhan Başkan candır adam gibi adamdır
İbrahim köseoğlu 1 yıl önce
BAŞKAN AĞAOĞLU BAŞARILIDIR. BEN İLK DEFA BAŞKANLA TAKIMIN ŞEHİRİN TARAFTARIN BÜTÜNLEŞTİĞİNE ŞAHİT OLDUM. AKYAZI DA SEYİRCİ SAYISI ORTADA. ÜNALDAN SONRA HÜSEYİNLE DEVAM SEZON BAŞI HEDEFLERİNE GÖRE DOĞRU KARAR. AĞAOĞLU ŞUNU YAPABİLİRDİ. TAKIMIN KÖTÜ OYUNUNU DAHA FAZLA SORGULAYABİLİRDİ. BUNU KİM GÜÇENİRSE GÜÇENSİN YAPMALIYDI. SOYUNMA ODASINA GİRİP MOTİVASYON OLARAK TATLI SERT UYARILARI YAPMALIYDI. İŞİN SONUNDA ŞAMPİYONLUK VARSA YAPMALIYDI. AĞAOĞLU NUN YANINDA SÜLEYMAN HURMA AYARINDA BİR PROFOSYENEL OLMALIYDI. BU BÜYÜK EKSİK. HÜSEYİN VE ŞENOL GÜNEŞ DAHİL TS ŞAMPİYON YAPABİLECEK TRABZONLU HOCA ŞU AN YOK. EN İDEALİ ŞİRİN BERBER İN DEDİĞİ GİBİ KARİYER VE ALDIĞI ÜÇRET OLARAK FUTBOLCUDAN DAHA ÜSTÜN BİR YABANCI HOCA İLE DEVAM EDİLMELİ. AĞAOĞLU YÖNETİM OLARAK YAŞADIĞI TERCÜBEYLE YÖNETİMDE DEĞİŞİKLİK YAPIP BİRKAÇ DÖNEM DEVAM ETMELİ.
Ersan 1 yıl önce
Sıkıntılı günlerde dava edilmiş tff yöneticisiyle yemek yiyen bozguncular varken çok daha bekleriz. Ben yoksam batsın bu gemi düşüncesi ike gidiliyor...
Habersiz haberci 1 yıl önce
Başladılar başkana sallamaya Bu yerel medya bu şekilde olduğu müddetçe Şampiyonluk gelmez Bu arada bize be İmamoğlu’nun programından Başak’a gündem yok mu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@