Anahtar Deliği 17.05.2018

Anahtar Deliği 17.05.2018

Anahtar Deliği 17.05.2018

KRİZ VE MECLİS ÜYELERİ KÜLLİYEYE ÇIKAR MI?

AK Parti Trabzon İl Başkanlığında yaşananlar yeni bir krizi doğurdu. Bu kriz ne kadar sürecek. Bakalım ne olacak?

AK Partili Tonya Meclis Üyesi Hasan Tonya için disiplin yolu açılacak mı? Şimdi merak edilen bu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın külliyeye muhtarları çağırıp meclis üyelerini çağırmaması Tonya’yı küstürmüş bu da ona içerleyip meclis üyeleri ile yapılan toplantıda, “Meclis üyelerini çağırmıyor muhtarları çağırıyor” diyerek sitem etmişti. Hatta bazı meclis üyeleri Tonya’nın bu çıkışına da katılmışlar. Dahası Tonya’nın, “Şimdide seçim var sahaya inin çalışın diyor” demesi de ayrı bir AK Partili yöneticileri çıldırttı. Öyle görünüyorki Tonya yakında, “Sözlerimde haddimi aştım özür dilerim” diyecek. 

Ya da demeyecek..


“Sözümün arkasındayım” diyebilir.

Bu arada Cumhurbaşkanı Danışmanları bu olayı öğrenip acilen Tonya’yı külliyeye çağırmalı. Hatta Tonya’nın sitemi yada eleştirisi belkide meclis üyelerini külliyeye toplar. Belli mi olur?

VARLIBAŞ’A TUVALET ELEŞTİRİSİ 

Trabzon’un en büyük alışveriş merkezlerinden olan VARLIBAŞ AVM’de işçiler mi çıkarıldı? Aldığımız duyumlara göre VARLIBAŞ AVM yönetimi yeni bir yaptırım uygulamış. İddiaya göre AVM’de tuvaletleri ve katları temizleyen temizlik personeli işten çıkarıldı. Bu işten çıkarılma nedeniyle ilgili açıklama gelmezken katlardaki tuvaletlerin tadilat nedeniyle kapalı oluşu ziyaretçilerin tepkisine neden oldu. AVM’yi profesyonel şirketler yönetirken her yıl bir yönetici idareci değişiyordu. Bir türlü VARLIBAŞ AVM’nin idari yönetimi istikrar yakalayamadı. Bu arada Süleyman VARLIBAŞ memleketi Trabzon’da OSB bile yaparken böyle şeylerle anılması bizi üzdü. VARLIBAŞ Ailesi çok değerli, yardımsever insanlardır. Lütfen AVM’yi doğru yönetin!

AHMET AĞAOĞLU NE YAPACAK?

Trabzonspor Yönetimi şu günlerde sıkıntı yaşıyor. Başkan Ağaoğlu mali anlamdaki kara tabloyu bir türlü atlatamıyor. Oyuncularla ilgili görüşmeler yapılırken yöneticilerin sosyal medya hesaplarından yorum yapıp kulübe eleştiri malzemesi vermesi de eleştiriliyor. Bu konuda kulübün sözcüsü olup olmadığı da gelen eleştiriler arasında. Bu arada Ahmet Ağaoğlu, kaynak arayışlarında bir kaç adım attı. Ciddi sponsorluk görüşmeleri yapılırken Sosa, Kuçka ve Burak Yılmaz ile ilgili eski Başkan Muharrem Usta’nın vaadi hala ortada kaldı. Muharrem Usta hani demişti ya, “Satamıyorsanız ben satarım” “Ödeyemiyorsanız öderim” İşte bu konuda hala Ağaoğlu’ndan bir cevap gelmedi. Aldığımız duyuma göre bu konuda ikisi görüşeceklermiş.. Yakında zamanda..


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner443

banner441