Anahtar Deliği 07.12.2019

Anahtar Deliğinden Bakmaya devam edeceğiz. 07.12.2019

Anahtar Deliği 07.12.2019, 09:33 07.12.2019, 07:52
Anahtar Deliği 07.12.2019

HAYDAR REVİ Mİ? SELAHATTİN ÇEBİ Mİ?

AK Parti Trabzon il Kongresi öncesi saflar netleşmeye başladı. 
Adayların güçlü olanları…
Lobisi sağlam olanları da… 
Şu anda büyük bir çalışma içerisinde olan…
Ekibiyle ciddi şekilde sahada olan tek bir aday var.
Ortahisar Belediye Başkan Vekili Selahattin Çebi, şehrin her kesimine gitti.

Anahtar Deliği 07.12.2019
AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi aday olursa, kongre seçimli olursa, en büyük rakibi Çebi’dir. Karşısına çıkacak en favori rakibi Çebi’dir.
AK Parti’de milli görüş olsun cemaat olsun farklı her kesimden bir zümresi oluştu.
E haliyle Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç gibi bir avantajı var.
Yalnız Çebi gördüğümüz kadarıyla A takımını tam oturtmadı.
Bazen karşımıza sevilen tiplerle değil de sevilmeye tiplerle de çıkıyor.
Yavaş yavaş o da bunlara dikkat etmeye başlayacak.
Bu arada AK Parti Trabzon il Yönetim Kurulu üyeleri arasında, “Haydar Revi aday değilse ben adayım” modundan çıkılmışa benziyor. 
Kulislerde konuşulanlara göre “Haydar Başkan yoksa Hasan Dilekoğlu’nu aday göstereceğiz” moduna doğru inceden bir sapma var.
Belki de tetiktir bilemeyiz…

DEMEÇ VERME SAVAŞI İLAN SAVAŞINA DÖNDÜ

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ve Yomra’da bulunan Özel Avrasya Üniversitesi yönetimi arasındaki inanılmaz savaş tüm hızıyla devam ediyor. 45 dönümlük arazinin üniversite uhdesinden mahkemece alıp bunu halka açmak istediğini söyleyen Mustafa Bıyık, Avrasya hangi taktiği uygularsa aynen misliyle cevap veriyor.
Gazete ilanları yayınlayan Avrasya’ya Mustafa Bıyık, bir gün sonra aynı şekilde yanıt verdi. Gün gün neler yaşandığını tarihlerini koyarak yayınladı.

Anahtar Deliği 07.12.2019
Mustafa Bıyık ile Avrasya Yönetimi arasındaki bu savaşa, Mütevelli Heyeti Başkanı Ömer Yıldız girmiyor.
Mütevelli üyeleri Mustafa Suat Hacısalihoğlu, Nihat Adıgüzel, İbrahim Keskin, Prof.Dr. Mehmet Tüfekçi, Ahmet Sarı, Salih Turan Yeşilbaş, Salih Tayfun Sezeroğlu, Gürol Ustaömeroğlu, Prof. Dr. Kenan İnan’ın da hiç sesi çıkmıyor.
Nedeni nedir bilinmez…
Bakalım süreç daha ne kadar böyle gidecek!

ÖMER HACISALİHOĞLU ADAY ÇIKARDI SIRA MURAT ÖZÇİLİNGİR’DE

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, yönetici arkadaşı Fatih Suat Oyman’ı ilçe başkan adayı olarak çıkardı. Buna karşılık CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, Oyman’a çok yeşil ışık yakmadı. Oyman bugün parti binasında bir basın toplantısı düzenleyecek. Bu arada eski ilçe başkanı partinin ağır toplarından Murat Özçilingir, kendi adayını yakında çıkarır. Öyle gözüküyor. Kulislerde konuşulanlara göre Şenol Çoban.  Bu kongre süreci önümüzdeki günlerde yaşanacak il kongresinin ve genel seçimlerde milletvekili listesini dizaynedecek.
Bu nedenle çok önemli.
CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya henüz kararını netleştirmedi.

Anahtar Deliği 07.12.2019

SEN ANLAT HAMSİ BUGÜN VİZYONDA!

Trabzon Ticaret Borsası çok güzel işlere imza atıyorlar.
İnanılmaz güzel ve renkli…
12X12 Karadeniz toplantıları kapsamında 3T - Tarım, Ticaret, Turizm - sloganıyla başladıkları bu programların sonuncusunda herkesi Tonya Erikbeli’ne çıkarmışlardı. Burada tarımla alakalı konular uzmanları tarafından bilgilendirildi. Foleye tesislerindeki bu toplantıda Tonya tereyağın geleceği de konuşuldu. 
Bugün saat 13’de balıkçılık konusu işlenecek. Faroz Balıkçı Barınakları’nda yapılacak programın çağrısı da çok hoş, “Karadeniz sürdürülebilir balıkçılık Sen Anlat Hamsi”
Bugün saat 13-14 saatleri arasında balık ekmek, ardından açılış konuşmaları yapılcak ve panele geçilecek.

Anahtar Deliği 07.12.2019

SIK SIK TEŞKİLATI ZİYARET EDİYOR BOŞ DURMUYOR 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi en sonra Esiroğlu teşkilatını ziyaret etti.
Bu ziyareti de sıcak bir karşılamada geçti.
Revi, “Esiroğlu teşkilat lokalimizde, partimizin kurucularından Haydar Keskin, mahalleli muhtarlarımız ve partililerimiz ile birlikte bir araya gelerek sohbet ettik. Teşkilâtlarımız partimizin lokomotifidir. İnşallah hep birlikte 2023 hedeflerimize emin adımlarla gidiyoruz.” dedi.
Aslında Haydar Revi, ‘artık bitti’ ‘morali bozuldu’ ‘artık aday olmaz’ söylentilerine de böyle cevap vermiş oldu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Mehmet 2 ay önce
Mütevelli heyetinin toplanıp bu işi çözüme kavuşturmak için bir karar alması gerekir. Böyle bir durumda da toplanmayacaklarsa ne zaman toplanacaklar. Alınan kararı da belediye ile paylaşarak ortak bir paydada buluşmaları lazım. Konu gereksiz şekilde uzadı çünkü.
İşsiz Üniversiteli 2 ay önce
İyi parti güya ak Parti alternatif olarak geldi. Yomra belediyesi 7 işçi alacak çöpçü. Üniversite mezunu olarak başvuramıyorum. Orta hisar ilçesinde oturduğum için... Ben yönetenlerin hukukun dan bıktım. Üniversiteler alım yapar ikametgahı şartı arar. Neyin bedelini ödetiyorsunuz Ak Parti iyi parti CHP MHP ve bürokrasi
Vatan daş 2 ay önce
Ak Parti İl teşkilatı değişmeli, haydar revi çekilmeli. Adam gibi bir yönetim olmalı. Ak Parti İl şaibe bulaşmamış, millete kapısı açık adam olana değil, samimi, olacak şey yapmalı olmayacak şeye yok demeli. Trabzon daki il müdürleri değişmeli,Trabzon da bürokrasi değişim şart

Gelişmelerden Haberdar Olun

@