Anahtar Deliği 03.11.2019

Anahtar Deliği'nden bakmaya devam edeceğiz. 03.11.2019

Anahtar Deliği 03.11.2019, 12:45 03.11.2019, 14:26
Anahtar Deliği 03.11.2019

BU İDDİA ÇOK KONUŞULUR

Trabzonspor Göztepe maçı sonrası birçok iddia ortaya atıldı.
Birçok şey söylendi.
Ama bu başka..
Bu bambaşka..
İddianın sahibi Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç.
Diyor ki; “Kulüpler Birliği Başkanlığını Ahmet Ağaoğlu’na verecekler, şampiyonluğu başka tarafa…”
İşte o iddiasının tamamı;
“Belli ki Kulüpler Birliği Başkanlığını Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’na, Şampiyonluğu başka tarafa vermek üzere plan yapılmış. Sn. Başkana çağrımdır; Bu unvanla tepki veremezsiniz, ne yapılacaksa hep birlikte hazırız, gerekirse buna özgü toplanalım ve adım atalım. Tüm dinamiklerimizi harekete geçirelim. Bırakın kulüpler başkanlığını hatta bir tepki olarak kabul etmeyin, size şerefli kulübümüzün başkanlığı onuru ile kulübümüzün bugüne kadar olduğu gibi en güzel bir şekilde temsili ve kulübümüzün haklarını savunmak düşer. Her platformda sonuna kadar yanındayız, yakınındayız, arkandayız. Tüm şehir hep birlikte. En büyük TRABZONSPOR”

Anahtar Deliği 03.11.2019

ABLAMIZ SİTEM ETTİ MURAT ZORLUOĞLU SAKİNLEŞTİRDİ

Yine bir sağanak yağış
Yine bir patlama.
Yine aynı yer!
Yahu tam 15 yıldır aynı şeyi görüyoruz!
Moloz mevkiinde yapılan bu.

Aynı şey.
Az bir sağanak yağışta dere akarının tıkanması ve oradaki esnaf dükkanları su doluyor.
Hatta orada daha önce elektrik çarpması sonucu bir esnaf kardeşimiz vefat etmişti.
Hiç ders almıyoruz demeyeceğiz.
Bu defa bir proje hazırlandı. Uygulanmaya başlandı.
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun da şansı yok. Daha geleli 6 ay olmadı. 15 yıldır tıkanan patlayan bir yerin yapılmasını bir kaç ayda beklemek doğru olmaz.
Zaten orada kendisini karşılayan bir esnaf ablamız şöyle dedi kendisine; “Eski belediye başkanına diyorum sitemim size değil ona. Yahu neden burayı böyle bıraktın. Hemen yapmadın. Nereye gittin.”
Murat Zorluoğlu şöyle bir yüzünü yumuşattı.
Esnaf ablamız sakinledi.
“Yapacağız az kaldı ne olur sabredin. Buraya kalıcı çözüm buluyoruz.”
İşte böyle.
Acil olan noktalara yoğunlaşılıp kalıcı çözümler bulunmalıdır. Türlü türlü projeler ortaya koyup yarım yarım bırakıp gitmek olmasın.
Lütfen.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
Nadi61 2 yıl önce
Bence penaltı olsun olmasın,takım kendine baksın ılk 45 dakka uyudun resmen..ikinci yarıda yetmedi..sen alt sıradaki takımları yeneme kendi evinde sonra hakemi bahane et!!hakemide yeneceksin wger sampiyon olmak istiyorsan,gol attinda hakemmi vermedi??
Nadi61 2 yıl önce
Ha61 kardeş ben niye geciyim takımın başina?ben hoca yanliş bir şey yaptı demedimki?kimseyede suçlu demedim..dedigim sadece,,hakemi bahane etmeyelim kendı sahamizda 30.000bin seyircinin önünde ne olursa olsun yenmemiz lazımdı,,berabere bile kalamadık resmen 3 puan hediye ettik!!ama senin futbol anlayişina göre bir yorum yapıyım,,eger haftaya alanyaya yenilsin takım ozaman bak sen kaç ts taraftarı engin bilgisinle neler diyor,,
Az biraz erkeksen delikanli ve onurluysan 2 yıl önce
Ona buna tavsiye verecegine sunu acikla sadece biz de sana guvenelim: ben cumhurbaskaniyla gorustugumde dedimki cumhurbaskanim 2010-11 sampiyonu trabzonspordur. (Her ne kadar o kupanin fenerde kalmasinin sebebi sizseniz de pisligi temizlesin diye demiroreni getiren de sensin)ki bunu demeyecek isterseniz 1 gunde kupa trabzona gelir
HA_61 2 yıl önce
Sen geç bakalım başa veya teknik kadronun başına..! Neler yapacaksın o engin bilgilerinle?
İstanbul Futbol Fedarasyonu 2 yıl önce
Adının başına Türkiye konulmuş ama sahipleri İstanbullu. Bir ülkenin futbol şampiyonluğu bir şehre tescillenmiş. İtiraz eden, başkaldıran olurda hemen doğranır. Dünyada tek bir örneği yok. Gene de millet bu kirli oyunun parçası olmaya devam ediyor.
Fenerin şampiyon yapılmak istendiği ilk hafta dört dişli takımın deplasmanda olmasından ve aday takımın kolay bir rakiple kendi evinde oynamasından belli oldu.
N.serdar 2 yıl önce
Cekilin ligden birakin istanbul takimlari oynsin ligi hersene ayni senaryo buna kim turdiyecek.olmaz böyle hersene ayni
Göktürk61 2 yıl önce
Neden bizim maçlarda, hakemler yanlış kararlar alıyor? Bu durum normal değil.
Teşkilat çı 2 yıl önce
Trabzon da ak Parti yöneticiler yada yakın olduğu iddia edenler çok yanlış yaptı... Oyum yine Erdoğanın çünkü Erdoğan için verildi Allah için bu ülkeye çok şey yapmak nasip oldu ona ama onun sırtında geçinenler de bedelini ödemeli. Ne alaka diyen olabilir Trabzon Üniversitesi bile yapılan hatalardan biri, Trabzon bu kadar dışarda günü var ama boş işlerle uğraşıyorlar.. Yani 750 nüfusu olan her yere 2. Üniversite mi açılmalı. Birkaç iş adamı siyasetçi şehrin içine etti... Daha uğurlu Karşıyaka yolunu beşirliyr indiremediler ya... Boş araziden ha. Çömlekçi gibi bina derdi yok tek tük... 15 yılda işi gören gördü. Yalıncak olayı bakın 2 kişiye daha çok kat izni verildi diğer adam haklı niye verilmiyor gibi... Yani haydar revi ve tüm il yönetimi değişmeli, milletvekilleri değişmeli. Murat zorluoğlu kim getirmişse iyi yapmış. Şimdilik iyi... 2020 yatırımlar hızlanır. Çok çatlak ses çıkmasın diye önceki dönemi eleştirmiyor. Ama önceki dönem yapılanların yükünü çekiyor. Orhan Fevzi gümrükçü dönemindekileri göreve getirmese iyiydi çünkü millet dolu onlara....
Organizer 2 yıl önce
Bu organize işlerde Sayın Başkanın partisi hangi rolde, baskan bir de onu ifşa edebilse.
Tescilli şike yılındaki kupa kimin uhdesinde başkan, delikanlı gibi bir de onu söyle.
Erkan 2 yıl önce
2010 - 2011 sezonunun 5 üyesinin olduğu bir mhk kurulurken neye hizmet edeceği bu kadar belliyken neden o zaman ortalığı ayağa kaldırmadınız sevgili başkan...Bu sezonun ismi Cemil Usta olsun derken ali koç ve federasyon başkanı acaba cambaza bak mi yaptılar...ORGANİZE IŞLER VAR...Her zaman olduğu gibi tiyatro sahneleniyor Türk futbolun da uyanın Sevgili başkan
Teşkilat çı 2 yıl önce
Trabzon sporun nekatkısı var millete Trabzon birinci sorunu iş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@