banner518

Murat Üçüncü: Akçaabat'ı hep birlikte yöneteceğiz

AK Parti Akçaabat Belediye Başkan Aday Adayı Murat Üçüncü çalışmalarını sürdürüyor

Akçaabat 27.11.2018, 16:33
Murat Üçüncü: Akçaabat'ı hep birlikte yöneteceğiz

AK Parti Akçaabat Belediye Başkan Aday Adayı Murat Üçüncü, Akçaabat’taki Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor.

Türkiye Muhtarlar Derneği Akçaabat Şube Başkanı Eyüp Gedikli’yi, Akçaabat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Bulut’u, Akçaabat Oto Galericiler Derneği Başkanı Necati İsak’ı ziyaret eden Üçüncü, “STK’larımızın Akçaabat temsilcilerini ziyaretlerimize devam ediyoruz. Her bir ziyaretimizde görüyoruz ki istişare bizlerin olduğu gibi STK temsilcilerimizin de en önemli isteği. İstişare ve ortak akılla birlikte Akçaabat’ımızı daha da güzelleştirmek istiyoruz. STK temsilcilerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi.

Murat Üçüncü: Akçaabat'ı hep birlikte yöneteceğiz

GÖNÜLLER KAZANMAYA DEVAM

STK ziyaretlerinin yanı sıra esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden Üçüncü’ye yoğun bir ilgi vardı. Üçüncü, “Esnafımızın ve vatandaşımızın teveccühü bizlere güç verdiği gibi motivasyonumuzu da arttırmaktadır, her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sevdamız olan Akçaabat’ın bütün dinamiklerini kucaklamak ve bu dinamiklerdeki enerjiyi Akçaabat’ın lehine olacak bir sinerjiye dönüştürmek gayreti içerisindeyiz. AK Belediyecilikteki çıtamızı en yukarılara çıkarmak temel gayemizdir. Bu amaçlarımız doğrultusunda sahadaki çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Gönüllere girmeye ve gönülleri kazanmaya Allah’ın izniyle devam edeceğiz. Akçaabat’ımız ve şahsım için Allah hayırlı olanı nasip etsin” diye konuştu.  


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@