banner192

Türkiye Kupası'nda heyecan başlıyor

Futbolda Türkiye Kupası 1. tur maçları yarın yapılacak. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, kazanan takımların 2. tura yükseleceği 34 maçın programı şöyle: 14.30 Serhat Ardahanspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Halil Efendi Sentetik Ç

Türkiye Kupası'nda heyecan başlıyor

Futbolda Türkiye Kupası 1. tur maçları yarın yapılacak. 

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, kazanan takımların 2. tura yükseleceği 34 maçın programı şöyle: 

14.30 Serhat Ardahanspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Halil Efendi Sentetik Çim Saha)

14.30 Tatvan Gençlerbirliği-Yeni Diyarbakır (Tatvan İlçe)

14.30 Arhavispor-Bayburt Grup Özel İdare (Arhavi İlçe)

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Van Atatürk)

15.00 12 Bingölspor-Dersimspor (Bingöl Şehir)

15.00 Erzincan Refahiyespor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Erzin Belediyespor-Osmaniyespor (Reyhanlı Tayfur Sökmen)

15.00 Payas Belediyespor 1975-Kırıkhanspor (Payas İlçe)

15.00 Mardinspor-Cizrespor (21 Kasım)

15.00 Nevşehir Gençlikspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Niğde Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Sinopspor-Çankırıspor (Sinop Dokuzoğlu)

15.00 Arsinspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Arsin İlçe)

15.00 Sorgun Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Yozgat Bozok)

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Gaziosmanpaşa (Vefa)

15.30 İstanbul Güngörenspor-Çatalcaspor (Mimar Yahya Baş)

15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Beyköy Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Tuzlaspor-Darıca Gençlerbirliği (Tuzla Belediye)

15.30 Sandıklıspor-Kızılcabölükspor (Sandıklı İlçe)

15.30 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor (Sakarya Atatürk)

15.30 68 Yeni Aksarayspor-Karaman Belediyespor (Dağılgan Spor Kompleksi)

15.30 Derincespor-Beylerbeyi (Kocaeli Alpaslan Türkeş)

15.30 Ankara Demirspor-Adliyespor (Cebeci İnönü)

15.30 TUTAP Şekerspor-Çorum Belediyespor (Polatlı İlçe)

15.30 Gölcükspor-Maltepespor (Gölcük Şehir)

15.30 Manavgatspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Evrenseki Manavgat)

15.30 Kemer Tekirovaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Tire 1922-Bergama Belediyespor (Tire 4 Eylül)

15.30 Bartınspor-Zonguldak Kömürspor (Bartın Atatürk)

15.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Çine Madranspor (Ulucak)

15.30 Orhangazispor-Yeşil Bursa (Orhangazi İlçe)

15.30 Dardanelspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Çan İbrahim Bodur)

15.30 Eyüpspor-Silivrispor (Eyüp)

15.30 İstanbulspor-Tekirdağspor (Bahçelievler İl Özel İdare)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.