banner192

İdmanocağı çeyrek finalde

2014-2015 voleybol sezonu Süper Kupa (Bayan-Erkek) I. Tur aşaması, bugün (28 Eylül) oynanan karşılaşmalarla devam etti.Üçüncü maçların sona ermesinin ardından, bayanlarda B Grubu’ndan Beşiktaş ve C Grubu’ndan İdman Ocağı takımları çeyrek finale yükselirke

İdmanocağı çeyrek finalde

2014-2015 voleybol sezonu Süper Kupa (Bayan-Erkek) I. Tur aşaması, bugün (28 Eylül) oynanan karşılaşmalarla devam etti.

Üçüncü maçların sona ermesinin ardından, bayanlarda B Grubu’ndan Beşiktaş ve C Grubu’ndan İdman Ocağı takımları çeyrek finale yükselirken; erkeklerde ise A Grubu’ndan İnegöl Belediyesi, B Grubu’ndan ise Ziraat Bankası çeyrek finale yükseldi.

Bugün alınan sonuçlar ve gruplarda oluşan puan durumları şu şekilde:

Bayanlar

B Grubu (Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu)

Seramiksan – Halkbank: 1-3 (13-25, 22-25, 25-17, 16-25)

Sarıyer Bld. – Beşiktaş: 2-3 (25-27, 18-25, 25-21, 25-22, 11-15)

 

#

Takım

O

G

M

A

V

P

1

Beşiktaş

3

3

0

9

5

7

2

Halkbank

3

2

1

7

6

5

3

Sarıyer Bld.

3

1

2

7

7

5

4

Seramiksan

3

0

3

4

9

1

 

C Grubu (Ankara Başkent Voleybol Salonu)

Ataşehir Bld. – İdman Ocağı: 0-3 (9-25, 16-25, 9-25)

Yeşilyurt – Nilüfer Bld.: 1-3 (20-25, 25-22, 12-25, 17-25)

 

#

Takım

O

G

M

A

V

P

1

İdman Ocağı

3

2

1

7

3

6

2

Yeşilyurt

3

2

1

7

4

6

3

Nilüfer Bld.

3

2

1

6

4

6

4

Ataşehir Bld.

3

0

3

0

9

0

 

 Erkekler

A Grubu (Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü)

BAL Spor ChokOliva – İnegöl Bld.: 1-3 (28-30, 25-23, 21-25, 24-26)

Maliye Milli Piyango – Maliye Okulları: 3-1 (25-22, 25-14, 24-26, 25-22

#

Takım

O

G

M

A

V

P

1

İnegöl Bld.

3

3

0

9

1

9

2

Maliye Milli Piyango

3

2

1

6

4

6

3

BAL Spor ChokOliva

3

1

2

4

8

2

4

Maliye Okulları

3

0

3

3

9

1

 

 

B Grubu (Malatya Atatürk Spor Salonu)

Belediye Plevne – Palandöken Bld.: 1-3 (22-25, 19-25, 25-23, 25-27)

Ziraat Bankası – Kahramanmaraş Bld.: 3-0 (25-15, 25-15, 25-17)

#

Takım

O

G

M

A

V

P

1

Ziraat Bankası

3

3

0

9

0

9

2

Palandöken Bld.

3

2

1

6

5

6

3

Belediye Plevne

3

1

2

4

6

3

4

Kahramanmaraş Bld.

3

0

3

1

9

0

 Süper Kupa’da bayanlarda A Grubu mücadelesi ile erkeklerde C Grubu mücadelesi ise yarın (29 Eylül) oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

 Yarın oynanacak maçların programı şu şekilde:

 Bayanlar

 A Grubu (Kütahya Dumlupınar Spor Salonu)

17.00 İlbank – Karayolları

19.00 Salihli Bld. – Çanakkale Bld.

 Erkekler

 C Grubu (Ankara Başkent Voleybol Salonu)

16.00 Şahinbey Bld. – Dört Eylül Bld.

18.00 Gümüşhane Torul Gençlik – Beşiktaş


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.