banner192

Bu hafta TV'de hangi maçlar var?

15 Nisan Cuma20:00 Beşiktaş-Gençlerbirliği / Lig TV21:30 Mainz 05-M'Gladbach / TRT 320.30 Fenerbahçe-G.Saray Medical Park / FB Tv- GS Tv (Basketbol - TKBL Play-off finali)16 Nisan Cumartesi12:00 İller Bankası - Nilüfer BLD / NTV SPOR (Voleybol - Teledünya

Bu hafta TV'de hangi maçlar var?

15 Nisan Cuma

20:00 Beşiktaş-Gençlerbirliği / Lig TV

21:30 Mainz 05-M'Gladbach / TRT 3

20.30 Fenerbahçe-G.Saray Medical Park / FB Tv- GS Tv (Basketbol - TKBL Play-off finali)

16 Nisan Cumartesi

12:00 İller Bankası - Nilüfer BLD / NTV SPOR (Voleybol - Teledünya Kadınlar Türkiye Kupası Dörtlü Final)

13:00 Pınar Karşıyaka- Beşiktaş Cola Turka / Spormax (TBL – Basketbol)

14:00 Boluspor-Rizespor / TRT 1

14:00 Ankaragücü-Bucaspor / Lig TV

15:00 Galatasaray Cafe Crown–Oyak Renault / Spormax (TBL – Basketbol)

16:00 Karabükspor-İBB / Digi Kanal

16:30 Hamburg-Hannover 96 / TRT 3

17:00 Eczacıbaşı -Vakıfbank GSTT / NTV SPOR (Voleybol - Teledünya Kadınlar Türkiye Kupası Dörtlü Final)

17:00 West Brom-Chelsea / Spormax

17:00 West Ham-Aston Villa / PL TV

19.00 Bulgaristan - Türkiye /Sports Tv (Voleybol - Avrupa Yıldız Erkekler Şampiyonası)

19:00 Roma-Palermo / Spormax

19:00 Fenerbahçe-Gaziantepspor / Lig TV

19:15 Manchester City-Manchester United / NTV SPOR (FA Cup)

19:30 Werder Bremen-Schalke 04 / TRT 3 & TRT HD

21:45 Parma-Inter & Milan-Sampdoria / Spormax & TV8 (Dönüşümlü)

22:00 Lille-Bordeaux / Kanal A

23:00 REAL MADRID-BARCELONA / NTV SPOR

17 Nisan Pazar

14:00 Sivasspor-Kasımpaşa / Lig TV

15:00 Kayserispor-Konyaspor / Digi Kanal

15.30 F.Bahçe-G.Saray Medical Park / FB Tv- GS Tv (Basketbol - TKBL Play-off finali)

16:00 Fiorentina-Juventus / Spormax & TV8

16:30 Bayern Munih-Leverkusen / TRT 3 & TRT HD

17:00 Antalyaspor-Eskişehirspor / Digi Kanal

17:00 Samsunspor-K.Erciyesspor / TRT 1

18:00 Bolton-Stoke / NTV Spor (FA Cup)

18:00 Arsenal-Liverpool / Spormax & PL TV

18:00 Montpellier-Marseille / Kanal A

18:30 Dortmund-Freiburg / TRT 3 & TRT HD

19:00 Türkiye - Polonya / Sports TV (Voleybol - Türkiye Avrupa Yıldız Erkekler Şampiyonası)

19:00 Trabzonspor-Bursaspor / Lig TV

21:45 Napoli-Udinese / Spormax & TV8

22:00 Espanyol-Atletico Madrid / NTV Spor

22:00 PSG-Lyon / Kanal A

18 Nisan Pazartesi

20:00 Manisaspor-Galatasaray / Lig TV

20:00 Karşıyaka-Giresunspor / TRT Anadolu

22:00 Villareal-Zaragoza / NTV Spor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.