banner192

3. Lig'de haftanın hakemleri

Spor Toto 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 14. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de haftanın maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar: 1. Grup 29 Kasım Cumartesi: 1

3. Lig'de haftanın hakemleri

Spor Toto 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 14. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
 
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de haftanın maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:
 
1. Grup
 
29 Kasım Cumartesi:
 
13.00 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Tuzlaspor: Caner Ak
 
30 Kasım Pazar:
 
13.30 Kızılcabölükspor-TUTAP Şekerspor: Bilal Emektar
 
13.30 Manavgatspor-İstanbulspor: Atilla Karaoğlan
 
13.30 Kırıkhanspor-Adliyespor: Erkoç Doğan
 
13.30 Çorum Belediyespor-Batman Petrolspor: Doğan Altun
 
13.30 Gaziosmanpaşa-Darıca Gençlerbirliği: Ulaş Ayduran
 
13.30 Tire 1922-Niğde Belediyespor: Tugay Kaan Numanoğlu
 
13.30 Zonguldak Kömürspor-Çatalcaspor: Ömer Murat Ülger
 
2. Grup
 
30 Kasım Pazar:
 
13.00 Erzincan Refahiyespor-Kemer Tekirovaspor: Emre Türkmen
 
13.00 Arsinspor-Eyüpspor: Levent Balcı
 
13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Yeni Diyarbakır: Levent Aktan
 
13.30 Çine Madranspor-Gölcükspor: Murat Türkoğlu
 
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Yeşil Bursa: Şahin Berker
 
13.30 Çankırıspor-Payas Belediyespor 1975: Lütfullah Aslan
 
13.30 Derincespor-Halide Edip Adıvarspor: Meliz Özçiğdem
 
13.30 68 Yeni Aksarayspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Hüseyin Yıldırım
 
13.30 Maltepespor-Dardanelspor: Mehmet Beytekin
 
3. Grup
 
29 Kasım Cumartesi:
 
13.30 Ankara Demirspor-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor: Özgür Sepin
 
30 Kasım Pazar:
 
13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Silivrispor: Adem Sarıtaş
 
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor: Ali Şükrü Beldüz
 
13.30 Etimesgut Belediyespor-Sandıklıspor: Ahmet Turan
 
13.30 Bergama Belediyespor-Erzin Belediyespor: Burak Olcar
 
13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908: Gökmen Karataş
 
13.30 İstanbul Güngörenspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Volkan Okur
 
13.30 Orhangazispor-Kayseri Şekerspor: Deniz Gültekin
 
13.30 Beylerbeyi-FBM Makina Balçova Yaşamspor: Yasin Kol

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.