banner192

İşte 30 ilçedeki AKP başkan adayları

KESİNLEŞEN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIAkparti Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında Seçim İşleri Aday Tespit Üst Kurulu’nun yaptığı çalışmalar neticesinde 11'i büyükşehir olmak üzere 29 ilin ilçe belediye başkan adayları kesinleşm

İşte 30 ilçedeki AKP başkan adayları

KESİNLEŞEN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Akparti Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında Seçim İşleri Aday Tespit Üst Kurulu’nun yaptığı çalışmalar neticesinde 11'i büyükşehir olmak üzere 29 ilin ilçe belediye başkan adayları kesinleşmiştir.

Buna göre, Belediye Başkan Adayları kesinleşen il ve ilçeler;

Bartın İlçe Belediye Başkan Adayları

AMASRA: ALİ YILDIRIM

 KURUCAŞİLE: MEHMET ZİHNİ SAYIN

 ULUS: HASAN HÜSEYİN UZUN

 Bayburt İlçe Belediye Başkan Adayları

 AYDINTEPE: ŞÜKRÜ YAYAN

 DEMİRÖZÜ: SELAMİ ERSEN

  

Bingöl İlçe Belediye Başkan Adayları

ADAKLI: ZEKİ IŞIK

GENÇ: MEHMET HADİ TOPRAKTAN

KARLIOVA: VEYSİ BİNGÖL

KIĞI: COŞKUN GÜVEN

SOLHAN: ABDULHAKİM YILDIZ

YAYLADERE: SABAHATTİN KÖYMEN

YEDİSU: SALİH UÇAN

 

Bitlis İlçe Belediye Başkan Adayları

ADİLCEVAZ: NECATİ GÜRSOY

AHLAT: ABDULALİM MÜMTAZ ÇOBAN

GÜROYMAK: HÜSEYİN MUTLU

HİZAN: BEDİRHAN EKİNCİ

MUTKİ: VAHDETTİN BARLAK

TATVAN: FETTAH AKSOY

Çanakkale İlçe Belediye Başkan Adayları

AYVACIK: MEHMET ÜNAL ŞAHİN

BAYRAMİÇ: SAADETTİN ARSLAN

BİGA: MEHMET ÖZKAN

BOZCAADA: ALİ BALCI

ÇAN: ABDURRAHMAN KUZU

ECEABAT: KEMAL DOKUZ

EZİNE: HALUK BABAOĞLU

GELİBOLU: AYGEN AKDAĞ

GÖKÇEADA: YÜCEL ATALAY

 LAPSEKİ: EYÜP YILMAZ

 YENİCE: VEYSEL ACAR

  

Düzce İlçe Belediye Başkan Adayları

 AKÇAKOCA: CÜNEYT YEMENİCİ

 CUMAYERİ: RECEP TUNA

 ÇİLİMLİ: MUHSİN YAVUZ

 GÖLYAKA: BEKİR AKBULUT

 GÜMÜŞOVA: AHMET AZAP

 KAYNAŞLI: EROL BAYRAKTAR

 YIĞILCA: MUZAFFER YİĞİT

 

Edirne İlçe Belediye Başkan Adayları

 ENEZ: ABDULLAH BOSTANCI

 HAVSA: NACİ ARDA

 İPSALA: MEHMET KERMAN

 KEŞAN: MUSTAFA MERCAN

 LALAPAŞA: ALİ OSMAN UZMAN

 MERİÇ: NİHAT YÖRÜK

 SÜLOĞLU: EROL ATİK

 UZUNKÖPRÜ: ERCAN ÇOBANOĞLU

 

Erzincan İlçe Belediye Başkan Adayları

 ÇAYIRLI: ATINÇ BAHADIR

 İLİÇ: AHMET RAMAZAN BURAN

 KEMAH: MAHMUT CANTEKİN

 KEMALİYE: MUSTAFA HAZNEDAR

 OTLUKBELİ: VAHDET ERCAN

 REFAHİYE: VEZİR DUMANLI

 TERCAN: KARABEY ATICI

 ÜZÜMLÜ: AHMET SAZLI

 

Eskişehir İlçe Belediye Başkan Adayları

 ALPU: RAFET DEMİRTAŞ

 BEYLİKOVA: ÖZKAN ALP

 ÇİFTELER: METİN ÖZEN

 GÜNYÜZÜ: MEHMET REMZİ ARAYIT

 HAN: MUSTAFA PEKAK

 İNÖNÜ: KADİR BOZKURT

 MAHMUDİYE: AYŞE GÜNEY

 MİHALGAZİ: ZEYNEP AKGÜN

 MİHALIÇÇIK: İSMAİL UYSAL

 ODUNPAZARI: NEVZAT ÖNDER

 SARICAKAYA: FARUK GÜLER

 SEYİTGAZİ: HASAN KALIN

 SİVRİHİSAR: HAMİD YÜZÜGÜLLÜ

 TEPEBAŞI: ORHAN SOYDAŞ

 

Hakkari İlçe Belediye Başkan Adayları

ÇUKURCA: MUSTAFA TURAN

ŞEMDİNLİ: FİKRİ ALGÜL

YÜKSEKOVA: MEHMET ALİ VATANSEVER

Hatay İlçe Belediye Başkan Adayları

ALTINÖZÜ: RİFAT SARI

ANTAKYA: İSMAİL KİMYECİ

ARSUZ: MEHMET SÜRER

BELEN: ADNAN VURUCU

DEFNE: ONUR KARATAŞ

DÖRTYOL: BİLGEHAN AKSOY

ERZİN: KASIM ŞİMŞEK

HASSA: ABDURRAHMAN DEMİREL

İSKENDERUN: MEHMET SOYDAN

KIRIKHAN: AYHAN YAVUZ

KUMLU: İBRAHİM PAÇ

PAYAS: BEKİR ALTAN

REYHANLI: HÜSEYİN ŞAMVERDİ

SAMANDAĞ: MEHMET GÜMÜŞ

YAYLADAĞI: MEHMET KALKAN

Iğdır İlçe Belediye Başkan Adayları

ARALIK: YILDIRIM TURAN

KARAKOYUNLU: ZİYATALİ DELİKTAŞ

TUZLUCA: AHMET SAİT SADRETTİN TÜRKAN

 

İzmir İlçe Belediye Başkan Adayları

ALİAĞA: İBRAHİM ETHEM YORULMAZ

BALÇOVA: HASAN ÖZCAN

BAYINDIR: MEHMET KERTİŞ

BAYRAKLI: İSMAİL SARI

BERGAMA: HASAN ŞAHİN

BEYDAĞ: FEVZİ KAYA

BORNOVA: İLHAN KAYA

BUCA: CEMİL ŞEBOY

ÇEŞME: MUSTAFA CENGER

ÇİĞLİ: ADNAN YILMAZ

DİKİLİ: AHMET DAĞDELEN

FOÇA: SALİH EMRULLAH KELEŞ

GAZİEMİR: KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ

GÜZELBAHÇE: CENGİZ SANDIKLI

KARABAĞLAR: NECİP KALKAN

KARABURUN: HÜSEYİN ONUR ALTIN

KARŞIYAKA: TANFER KEMERLİ

KEMALPAŞA: ARİF UĞURLU

KINIK: SADIK DOĞRUER

KİRAZ: EROL ÇOMAK

KONAK: İLKNUR DENİZLİ

MENDERES: BÜLENT SOYLU

MENEMEN: MEHMET BİLAL KAPLANGI

NARLIDERE: ERKAN DERELİ

ÖDEMİŞ: MAHMUT BADEM

SEFERİHİSAR: HAMİT NİŞANCI

SELÇUK: DAHİ ZEYNEL BAKICI

TİRE: MEHMET ÇELTİKCOĞLU

TORBALI: ADNAN YAŞAR GÖRMEZ

URLA: ERŞAN EROĞLU

Karabük İlçe Belediye Başkan Adayları

EFLANİ: İBRAHİM ERTUĞRUL

 ESKİPAZAR: DURSUN BAŞ

 OVACIK: HÜSEYİN DENLİ

 SAFRANBOLU: NECDET AKSOY

 YENİCE: ZEKİ ÇAYLI

  

Kilis İlçe Belediye Başkan Adayları

 ELBEYLİ: SÜLEYMAN ŞİMŞEK

 MUSABEYLİ: AYHAN YILMAZ

 POLATELİ: HAKKI ÇELİK

 

Mardin İlçe Belediye Başkan Adayları

 ARTUKLU: SERDAL YAY

 DARGEÇİT: MEHMET DURSUN

DERİK: HASİP NECİMOĞLU

KIZILTEPE: CEBRAİL DİNLER

MAZIDAĞI: ABDURRAHMAN ÖNEN

MİDYAT: ŞEHMUS NASIROĞLU

NUSAYBİN: MEHMET ALİ TEKİN

ÖMERLİ: YILMAZ ALTINDAĞ

SAVUR: NEZİR YILDIZ

YEŞİLLİ: HAYRETTİN DEMİR

 

Mersin İlçe Belediye Başkan Adayları

AKDENİZ: MEHMET SİNAN CEBE

ANAMUR: ATİLLA OLÇUM

 AYDINCIK: FERAT AKTAN

 BOZYAZI: ALİ DENİZ

 ÇAMLIYAYLA: İSLAM SARI

 ERDEMLİ: ALPASLAN GÜRGENÇ

 GÜLNAR: MEHMET BAHAR

 MEZİTLİ: NURİ HOCAOĞLU

 MUT: MURAT ORHAN

 SİLİFKE: BİLAL ÖZKAN

 TARSUS: HAKKI MENİZ

 TOROSLAR: MEHMET BOLAT

 YENİŞEHİR: GÖNÜL DİLMENLİ

 Muğla İlçe Belediye Başkan Adayları

 BODRUM: ALİ SERVER YAZGAN

 DALAMAN: BEYHAN KORKUT

 DATÇA: GÜNAY CENNET

 FETHİYE: MUHSİN ERYILMAZ

 KAVAKLIDERE: MEHMET DEMİR

 KÖYCEĞİZ: KEMAL CEYLAN

 MARMARİS: ALİ DOĞAN TUGAY

 MENTEŞE: MESTAN YAYMAN

 MİLAS: RÜŞTÜ YİĞİTKAYA

 ORTACA: ÇETİN USLU

 SEYDİKEMER: YAKUP OTGÖZ

 ULA: NADİ ŞENKAL

 YATAĞAN: MUSTAFA TOKSÖZ

  

Muş İlçe Belediye Başkan Adayları

 BULANIK: RESUL BULUT

 HASKÖY: MÜRSEL ÖZEN

 KORKUT: HAŞİM ARIK

 MALAZGİRT: VEFA YILDIZ

 VARTO: MEHMET LÜTFÜ TURGUT

  

Niğde İlçe Belediye Başkan Adayları

 ALTUNHİSAR: ERDAL SARI

 BOR: SITKI ERAT

 ÇAMARDI: YAVUZ SOYLU

 ÇİFTLİK: BAYRAM TAŞ

 ULUKIŞLA: ALİ UĞURLU

 

Ordu İlçe Belediye Başkan Adayları

AKKUŞ: İSA DEMİRCİ

ALTINORDU: ENGİN TEKİNTAŞ

AYBASTI: İZZET GÜNDOĞAR

ÇAMAŞ: ALAHİTDİN GİDER

ÇATALPINAR: AHMET TÜRE

ÇAYBAŞI: İSMET YANIK

FATSA: HÜSEYİN ANLAYAN

GÖLKÖY: ALİ KEMAL MERT

GÜLYALI: TALİP ŞEN

GÜRGENTEPE: YENER YALÇINKAYA

İKİZCE: BAHRİ SÖĞÜT

KABADÜZ: YENER KAYA

KABATAŞ: YAKUP YILMAZ

KORGAN: TUNCAY KİRAZ

KUMRU: GÜNAN MURAT HATİPOĞLU

MESUDİYE: İSA GÜL

PERŞEMBE: KEMAL BAHTİYAR

ULUBEY: İSA TÜRKCAN

ÜNYE: AHMET ÇAMYAR

 

Rize İlçe Belediye Başkan Adayları

 ARDEŞEN: HAKAN GÜLTEKİN

 ÇAMLIHEMŞİN: OSMAN HAŞİMOĞLU

 ÇAYELİ: ATİLLA ESMEN

 DEREPAZARI: YAKUP SAMANGÜL

 FINDIKLI: ADNAN ÖZBALABAN

 GÜNEYSU: HALİL TURAN

 HEMŞİN: HALİM KAZIM BEKAR

 İKİZDERE: HASAN KÖSOĞLU

 İYİDERE: AHMET METE

 KALKANDERE: NİHAT ÇOLAK

 PAZAR: AHMET BASA

 Sakarya İlçe Belediye Başkan Adayları

 ADAPAZARI: SÜLEYMAN DİŞLİ

 AKYAZI: HASAN AKCAN

 ARİFİYE: İSMAİL KARAPULLUKÇU

 ERENLER: CAVİT ÖZTÜRK

 FERİZLİ: AHMET SOĞUK

 GEYVE: MURAT KAYA

 HENDEK: ALİ İNCİ

 KARAPÜRÇEK: ORHAN YILDIRIM

 KARASU: MEHMET İSPİROĞLU

 KAYNARCA: ZEYNUR ÖZEL

 KOCAALİ: AHMET ACAR

 PAMUKOVA: CEVAT KESER

 SAPANCA: AYDIN YILMAZER

 SERDİVAN: YUSUF ALEMDAR

 SÖĞÜTLÜ: HÜSEYİN GENÇ

 TARAKLI: TACETTİN ÖZKARAMAN

  

Samsun İlçe Belediye Başkan Adayları

 ALAÇAM: HADİ UYAR

 ASARCIK: İBRAHİM YÜCE

 ATAKUM: İSHAK TAŞÇI

 AYVACIK: MUSTAFA BELUR

 BAFRA: ZİHNİ ŞAHİN

 CANİK: OSMAN GENÇ

 ÇARŞAMBA: HÜSEYİN DÜNDAR

 HAVZA: MURAT İKİZ

 İLKADIM: ERDOĞAN TOK

 KAVAK: İBRAHİM SARICAOĞLU

 LADİK: SELİM ÖZBALCI

 ONDOKUZMAYIS: OSMAN TOPALOĞLU

 SALIPAZARI: HALİL AKGÜL

 TEKKEKÖY: HASAN TOGAR

 TERME: ŞENOL KUL

 VEZİRKÖPRÜ: İBRAHİM SADIK EDİS

 YAKAKENT: HÜSEYİN KIYMA

 

Sivas İlçe Belediye Başkan Adayları

 AKINCILAR: HASAN ŞEN

 ALTINYAYLA: NECMETTİN MERMER

 DİVRİĞİ: HALİT YAZICI

 DOĞANŞAR: NECDET OKTAY KARAMAN

 GEMEREK: HAKAN BOZBIYIK

 GÖLOVA: İBRAHİM YENİDÜNYA

 GÜRÜN: MEHMET AKTAŞ

 HAFİK: MİTAT İLHAN

 İMRANLI: DURHAN DEMİR

 KANGAL: MEHMET ÖZTÜRK

 KOYULHİSAR: EYÜP AYIN

 SUŞEHRİ: FAZLI YÜKSEL

 ŞARKIŞLA: AHMET TURGAY OĞUZ

 ULAŞ: İSRAFİL GÖÇGÜN

 YILDIZELİ: MUSTAFA ARDA

 ZARA: SEYİT AHMET PALA

  

Tekirdağ İlçe Belediye Başkan Adayları

 ÇERKEZKÖY: ALİ ERTEM

 ÇORLU: ÖZLEM YEMİŞÇİ

 ERGENE: HÜSEYİN BULUT

 HAYRABOLU: ŞENER ÇELİKAYAR

 KAPAKLI: ÖMER KARADENİZ

 MALKARA: SALİH KESKİN

 MARMARAEREĞLİSİ: HİKMET ATA

 MURATLI: AHMET TÜRKOĞLU

 SARAY: İBRAHİM DURAKLI

 SÜLEYMANPAŞA: AHMET AYGÜN

 ŞARKÖY: HATİP ŞİRAZİ BATI

  

Trabzon İlçe Belediye Başkan Adayları

 AKÇAABAT: ŞEFİK TÜRKMEN

 ARAKLI: RECEP ÇEBİ

 ARSİN: ERDEM ŞEN

 BEŞİKDÜZÜ: ORHAN BIÇAKCIOĞLU

 ÇARŞIBAŞI: COŞKUN YILMAZ

 ÇAYKARA: HANEFİ TOK

 DERNEKPAZARI: MEHMET AŞIK

 DÜZKÖY: SALİH BAKAL

 HAYRAT: MEHMET NUHOĞLU

 KÖPRÜBAŞI: AHMET TEKKE

 MAÇKA: KORAY KOÇHAN

 OF: SALİM SALİH SARIALİOĞLU

 ORTAHİSAR: AHMET METİN GENÇ

 SÜRMENE: RAHMİ ÜSTÜN

 ŞALPAZARI: FEHMİ CENGİZ

 TONYA: OSMAN BEŞEL

 VAKFIKEBİR: MUHAMMET BALTA

 YOMRA: İBRAHİM SAĞIROĞLU

 Tunceli İlçe Belediye Başkan Adayları

 ÇEMİŞGEZEK: NECATİ TAYYAR

 HOZAT: TESLİM DALKIRAN

 MAZGİRT: SÜLEYMAN CANPOLAT

 NAZIMİYE: BERTAL ATEŞ

 OVACIK: HASAN HÜSEYİN DİZİ

 PERTEK: RECAİ VURAL

 PÜLÜMÜR: ALİŞAN ASLAN

 Yozgat İlçe Belediye Başkan Adayları

 AKDAĞMADENİ: SUPHİ DAŞTAN

 AYDINCIK: AHMET KOÇAK

 BOĞAZLIYAN: HAMDİ ERDAL

 ÇANDIR: MUSTAFA ERTAN ÖRGÜN

 ÇAYIRALAN: YASİN ŞAHİNER

 ÇEKEREK: BEDRETTİN BOZKURT

 KADIŞEHRİ: DAVUT KARADAVUT

 SARAYKENT: AHMET ÖÇAL

 SARIKAYA: ALİ OSMAN ERBİR

 SORGUN: AHMET ŞİMŞEK

 ŞEFAATLİ: ZEKİ BOZKURT

 YENİFAKILI: YALÇIN KARADAVUT

 YERKÖY: MEHMET AĞAOĞLU

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.