banner536

banner526

banner533

Karaman'dan sürpriz, şiir okudu

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman futbolculuk döneminde yazdığı şiiri okudu

Trabzonspor 13.08.2019, 16:49 13.08.2019, 17:24

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor bayramlaşma töreninde teknik direktör Ünal Karaman açıklamalarda bulundu Karaman açıklamasında bir sürpriz yaparak futbolculuk döneminde yazdığı bir şiiri okudu.

Karaman "Hepimizin şükürler olsun ki çok güzel bir kimliği var. Trabzonspor ismiyle de bu kimlik daha da anlam kazanıyor. Benim sporculuk dönemimde bir bayram gününde yazdığım dörtlük vardı. Aklımda kalmıştır umarım." ifadelerini kullandı ve şiirini okudu;

 “Duygular yeşerir vatan bağında, Sevgiler filizlenmiş gönül dağında, Yedisinden yetmişe her bir çağında, Canların katıldığı harmanları özledik.” 

Karaman bu şiiri Trabzonspor tesislerinde kaldığında yazdığını belirterek "Bu dörtlüğü buradaki odada yazdığım şiirdi. Bunu eşimize dostumuza kart olarak yolluyorduk." dedi.

Şampiyonluk söylemleriyle ilgili dekonuşan Karaman "Farklı söylemlerin içine girip de hayal satmanın bir anlamı yok. Sizler ne kadar takıma sahip çıkarsanız o kadar iyi olacağını bilin. Taraftarımızın sahip çıkması çok önemli. Sizin bize yansıttığınız kadar başarılı olacağız. Biz elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Allah neyi nasip ederse onu yaşayacağız." dedi.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@