Trabzon'da kaza! Beton mikseri devrildi!

Beton mikseri kamyonla çarpıştı.

Trabzon 09.11.2017, 13:32 10.11.2017, 12:44
Trabzon'da kaza! Beton mikseri devrildi!

Haber61 / Haber Merkezi

Trabzon'da beton mikserinin kamyonla çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı. 


2 nolu Beşirli Mahallesi'nde dün meydana gelen kazanın ardından aynı bölgede yeni bir kaza daha yaşandı. Dik yokuşlu sokakta seyretmekte olan beton mikseri, kamyona arkadan çarparak devrildi. Beton mikserin içinde bulunan 2 kişi araç içerisinde sıkıştı. Çevredeki vatandaşlar, araçta sıkışan kazazedeleri kurtarmayı başardı. Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. 

Trabzon'da beton mikseri devrildi!
Trabzon'da kaza! Beton mikseri devrildi!
Trabzon'da kaza! Beton mikseri devrildi!
Trabzon'da kaza! Beton mikseri devrildi!
Trabzon'da kaza! Beton mikseri devrildi!
Yorumlar (6)
Biri dur desın 3 yıl önce
Trafıkte görüyoruz çok hızlı gıdıyorlar nekadar cok sefer okadar para demek galıba artık biri bu katlıama dur desin
Haluk Turan 3 yıl önce
Bu semtte oturuyorum, aynı yerde dün de kaza olmuştu...Çok şükür kazalar ucuz atlatılmış. Bu bölgede yaklaşık 5 yıldır,yoğun kamyon trafiğinde evimize gidip-geliyoruz. Çok riskli; nasıl bir çözüm bulunur bilmiyorum ama, mutlaka bu kamyonların normal araç trafiğinin dışında bir güzergahtan gitmeleri gerekiyor. Yol çok dik, okul servisleri ve bütün araçlar bu güzergahı kullanıyor.
Trd 3 yıl önce
Yukardaki yol calışmasından dolayı yukardan gelen araclar rampaya camur brakıyolar ve yol tehlike arzediyor biran önce tedbir alınsın cocuklarımız o yoldan okula gidip geliyolar ama kime yazıyoruz ki salla babam salla
Hani Nerde iş güvenliği 3 yıl önce
Bu dik yokuşlu yoldan kamyon ve mikser araçlarının hafriyat taşımasının tehlike yaratacağı belliydi zaten. Oysaki Hacıbeşir tünelleri kullanılabilir vaziyette ve bu tür araçlar için daha düzayak.neden burayı kullanmazlar anlamış değilim.Kolay varken macera arıyoruz.böyle olunca da kaza kaçınılmaz oluyor. Allah korumuş yine de..
Faruk 3 yıl önce
Dün yazdım çamur bulamaç illa adammı ölecekte çare bulacaksınız. Birazönce zor çıktım arabamla o bayırı. Önlem alın.
Uğur 3 yıl önce
Arkadadın biri yazmış ki ne kadar çok sefer o kadar çok para kim sefer parası alıyorda iftira atılıyor bizde bu işin içindeyiz arkadasım ama senin yaptığın ayıp milleti karalamak kimsenin hakkına girme herkes ekmek derdinde hangimiz isteriz o çamurlu yoldan inip çıkmayı soruyorum sana

Gelişmelerden Haberdar Olun

@