Murat Zorluoğlu ilk röportajını Haber61’e verdi – “Yeryüzündeki Trabzonlulara başkanlık yapacağım”

Başkan Murat Zorluoğlu ilk röportajını Haber61’e verdi.

Trabzon 31.03.2019, 23:20 01.04.2019, 14:32

Haber61 – Haber Servisi – 31 mart yerel Seçimleri sonrasında kesin olmayan sonuçlara göre Trabzon Büyükşehir belediye Başkanı olan Murat Zorluoğlu, başkan olduktan sonra ilk röportajını Haber61’e verdi.

Başkan Zorluoğlu şu ifadeleri kullandı;

Uzun bir kampanya dönemi sonrasında seçimler yapıldı. Seçimlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cumhur İttifak’ını ve AK Parti’nin bu seçimlerine başarılı çıktığını görüyoruz. Trabzon’da çok büyük bir başarıya imza attığımızı görüyoruz. Halkıma hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Eylem planlarımız olacak ve halkla paylaştığımız yönetim anlayışını uygulamaya koyacağız ve daha sonra projelerimiz için çalışmaya başlayacağız. Yüzde 60 üzerinde oy hedefledik. Şimdi Yüzde 64 gibi bir oy aldık. Sayın Cumhurbaşkanımızı seçim kampanyasında bize destek verdi. 4 bakanımızı ve diğer bakanlarımız geldiler. İl teşkilatımız bizimle beraberdi. MHP’nin başkanları ve teşkilatı destek oldular. Halkımız böyle bir oy oranı ile bize destek verdi. Karşılıklı hoşgörü ve anlayışla geçen bir kampanya dönemi oldu. Çok sıkıntı olmayan bir seçim günü geçirdik. Diğer parti adaylarına da bu konuda teşekkür ederim. Tüm yer yüzündeki Trabzonlulara başkanlık yapacağım dedim. Çok huzurlu ve kavgasız, hizmetlerimizle vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. 
 

Yorumlar (8)
Cuguli 2 yıl önce
Tebrik ederim Murat bey umarim koltugun hakkini hakkaniyetle verirsiniz. Yalniz bir kez daha Trabzon’un ne kadar vurdum duymaz oldugunun kanitidir
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Yer yüzündeki Trabzonlulara Trabzonsporlulara tek bir kişi başkanlık yapar oda Ekrem imamoğlu dur.
By Deli 2 yıl önce
hadi gelsinde bana yapsın daaa
mehmet 2 yıl önce
sen bana baskanlik yapamazsin, !!!!
rıza61 2 yıl önce
murat bey başkan değil halkın hizmetkarı olun , bırakın bu zihniyeti...
Huryeni 2 yıl önce
Ilk günden beri sana inandık ve güvendik.Ak partiye yakışan aday olduğuna kanaat getirdik.Trabzon halkı en doğru olanı yaptı.Allah yar ve yardımcın olsun, etrafındakilere dikkat!
Muhammet öztürk 2 yıl önce
Şanlı CHP akparti zihniyetini asvalta serdi
safa 2 yıl önce
bu seçimlerdeki oylara gerçekçi bakmıyorum ben imamoğlu bunu göstermiş oldu siz buraya bırak hizmet etmeyi o koltukdan kalkacagınızı bile düşünmüyor gelen bunu yaptı gitti bi önceki arkadaslarınızdan tecrübemizi anlatıyoruz.patates sogagan varlık kuyruguna devam!!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@