alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Murat Zorluoğlu: Dünyanın büyük şehirlerinde olduğu gibi...

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, Trabzon'da gerçekleştirilen mitingde konuştu

Trabzon 23.02.2019, 19:06 23.02.2019, 19:31
Murat Zorluoğlu: Dünyanın büyük şehirlerinde olduğu gibi...

Haber61 Haber Servisi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da katılımıyla gerçekleştirilen mitingde açıklamalarda bulundu.

Murat Zorluoğlu, Trabzon'un bir evladı olduğunu belirterek "Üniversiteye kadar eğitimimi Trabzon'da aldım. Üst düzey görevlerde bulundum. Elazığ Valisi olarak görev yaptım, ardından Van'da görev yaptım. Van'ın dağlarında ne kadar terörist varsa temizledik, Van Belediyesi'nde terör örgütüne aktarılan ne kadar para varsa musluğu kestik. Orda terör yandaşlarının yerine vatanperver gençleri istihdam ettik. Bakanımız olmadan Van'da o mücadeleyi vermek zordu. O mücadeleyi yine vereceksek Hükümetimizin dimdik ayakta durması lazım. Bunlar için de sizlerin oy vermesi lazım. Ben Trabzon'a Büyükşehir Başkanı adayı olduğum için Cumhubaşkanıma çok teşekkür ederim. " dedi.

Projeleriyle ilgili bilgi veren Zorluoğlu  "Sizle bu süre içerisinde şehrimizin sorunlarını öğrendik. Anketler yaptık. Bu şehrin en büyük sorunu nedir dedik. Ulaşım sorunu dediniz. İnşallah Kanuni Bulvarı tamamlanıyor. Hedefimiz 2020'de Kanuni Bulvarı'nı Maçka yoluna bağlamak. Şehir merkezinde otopark yapımları gibi bir çok şehir içinde de çözümlerimiz var. Halkımız kaldırımlara sığmıyor. Onlarla ilgili de çözümlerimiz var. Meydanın güzelliğine yakışmayan binalarımız var. Binalara cephe giydirmesi yaparak, dünyanın büyük şehirlerinde olduğu gibi bir Trabzon haline getireceğiz. Allah'ın izni ile çevre sorunları ile Çevre Bakanı ile istişare ettiğim gibi sorunları çözeceğiz. Turizm ile yatırımlara ağırlık vereceğiz. İnşallah Gülcemal Dolgu Alanı'da eğlence alanı olacak. Bundan sonra sıklıkla bir araya geleceğiz. İleride projelerimizi daha ayrıntılı açıklayacağız. Doğalgaz abone sayısını arttıracağız. Trabzon'da doğalgaz kullanmayan kimse kalmayacak. İlçe belediye başkanlarımız ile birlikte çalışacağız. Ortahisar'a hizmet götürürken Ortahisar Belediye Başkanımız ile birlikte hizmet götüreceğiz. Ben 31 Mart'a kadar inşşalh Trabzon geçmişte ki seçimlerde olduğu gibi bizlere destek vereceğine inanıyorum. allah hepinizden yardım olsun. Gayret bizden, destek sizden." ifadelerini kullandı.

Ahmet Metin Genç


Yorumlar (4)
mehmet 3 yıl önce
10 Aralık 2008 de bakın Süleyman Soylu ne demiş:"AKP hükümeti, yanlış ekonomi politikası sonucu bayramları da millete zehir etti. İnsanlarımız gülmeyi unuttu. Beceriksizlik ve yetersizlikle, Türkiye’yi krizle karşı karşıya bıraktılar. Paçalarından yolsuzluk akıyor. Türkiye'de ihale ve yandaş belediyeciliği yapılmaktadır."
Recep 61 3 yıl önce
Ulan fetociler işiniz gücününüz algı yapmak....soylu bakan fetocilerin ciğerini söktü...senin derdin bu....adamın kralisın soylu seni seviyoruz
Serko61 3 yıl önce
Benim hiçbirimiz den umudum yok ne akp ne chp anca riv riv Trabzon'da yüzde yetmiş işsizlik var çözümünüz ne projeniz varmı.
Söğütlü Trabzon 3 yıl önce
Evet değerli kardeşim bu zihniyet dün dün'dür bugün bugün'dür zihniyetiyle Türk Milletiyle kafa buluyorlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@