banner556

Maçka’da can sıkan görüntü! Türk Bayrağını yerden kaldırın

Maçka'da koparak yere düşen Türk Bayrağı için çağı.

Trabzon 24.12.2020, 19:58
Maçka’da can sıkan görüntü! Türk Bayrağını yerden kaldırın

Haber61/Haber Servisi - Levent Ustabaşı - 

Trabzon’un Maçka İlçesi’nde dev Türk bayrağı yerinden koptu. CHP Maçka İlçe Başkanı Nihan Göktürk, bayrağın yerine asılması için çağrı yaptı.

“Trabzon Maçka’da Sofrataşı mevkisinde 2016 yılımda kaymakamlık tarafından yapılan dev Türk Bayrağı yerlerde ve ilgilenen kimse olmayacak mı?” diyen Göktürk,  yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

“Maçka Yeşilyurt Mahallesi Sofrataşı mevkiinde bulunan ve yıllar önce Maçka Kaymakamlığı tarafından yaptırılan Türk Bayrağı, bakımsızlık ve ihmal sebebiyle göklerde olması gerekirken yerlerde görmekteyiz. 

Yeşilyurt mahallesi sofrataşı mevkiinde kaymakamlık tarafından yaptırılan Türk bayrağı dönemin emniyet amiri ve jandarma komutanı ile birlikte törenle açılışı yapılarak asılmıştı. 

Hafızasında sadece milliyetçilik kelimesini barındıran ve milliyetçiliği mafya babalarından öğrenmeye çalışan zihniyetin değerlerimize sahip çıkma yöntemi birlik ve beraberlikle çözüm üretmek değildir.  Milli birlik ve beraberlik dillerde bir söylem olarak kalmayacak kadar kıymetlidir. 

Maçka Kaymakamı Deniz Pişkin ile Belediye Başkanı Koray Koçhan arasında sebebi bilinmeyen inatlaşma yaşanmış, Kaymakam Pişkin’in ilçeden ayrılmasının ardından Koçhan tarafından Kozağaç mahallesinde inşa edilen tesislerle birlikte başka bir Türk Bayrağı dikilerek, Sofrataşındaki Türk Bayrağı kaderine terk edilmiştir. 

Yetkililere sesleniyorum; 

Bu görüntülerin gereğini yapın ve bu durumu derhal ortadan kaldırın, bakım onarım konusunda bizlerde her zaman destek veririz, aksi durumda bu duruma sebebiyet veren milli birlik ve beraberliğimizin sembolü Türk bayrağımıza bu değeri verenler hakkında suç duyurusunda bulunacağız.”

Maçka’da can sıkan görüntü… Türk bayrağını yerden kaldırın

Maçka’da can sıkan görüntü… Türk bayrağını yerden kaldırın

Maçka’da can sıkan görüntü… Türk bayrağını yerden kaldırın

Yorumlar (8)
Maçka’lı 4 hafta önce
Kendi resmini ve ismini bayrağı öne sürerek reklam yapıyor,o bayrak yerlerde hiçbir zamal kalmaz!
Ali. 4 hafta önce
Bayraği yerde gõrūp resmini ceken neden kaldirmadi.Asil onu sormali niyeti neydi diye
oflidu 4 hafta önce
ŞU BAYRAĞA OLAN GÖSTERMELIK SEVGINIZ HASSASIYETINIZ KEŞKE KOL KOLA GRDİĞİNİZ HDP İLEDE OLSA ,ÖYLEYE BİRİ CUMHURIYETİ BEN KURDUM DİYEN BIRIDE CUMHURİYETİ YIKMAYA CALIŞAN IKINIZ KOL KOLASINIZ SIMDI CIKMIŞ BAYRAK DİYORSUN SİZ BU İNSANLARI APTALMI SANIYORUNUZ ..
oflidu 4 hafta önce
HA ŞU BAYRAKMIIII,ŞU KANKI OLDĞUNUZ HDP NİN YERLERDE SÜRÜNDÜRMEK İCİN CANLA BAŞLA CALIŞAN BAYRAK MI YERE DÜŞMÜŞ, AA COKMU ZORUNUZA GİTTİ ,E ORAYA KADAR GİTİNİZ ERSİMDE CEKTINZI KALDIRAYDINZI YA ,,HAHAH YAHU İNSANLARI BU KADARMI APTAL SANIYORSUNUZ YAPMAYIN ALLAH AŞKINA YAZIK ETMEYİN MILLETIN GÖZÜNDE BU KADAR DÜŞMEYİN LÜTFEN YA LÜFFENN
Halaf 4 hafta önce
Koraya laf eden nihan kime oy vermis onu hesabını versin once
Garip38 4 hafta önce
Sen görevli değilmisin? Ne işe yararsınız ? Madem yerde git kaldır reklam yapma burada Kaldır ki bizde aferin diyelim alkışlayalım
Mustafa 4 hafta önce
Bayrak düşmeden tedbir alınmalıydı yıpranma yırtık gibi sebepler suçtur saçma sapan yorumlar yapmayın asılan bayrak çok ağır olabilir sonra kafasına göre bayrak değiştirilmez sorumluluk kaymakamliktadir eskimiş yırtık bayrak nerede görürseniz ev dükkanda olabilir vatandaşları uyarın ben gördünmü soyliyorum
Tonyalı 4 hafta önce
Siyaset yapacağınıza o bayrağı kaldırın sizin siyasetiniz batsın trabzon zarar görüyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@