banner556

Maçka Belediyesi’nden flaş cevap; "Ucuz siyasetinize Milli değerlerimizi karıştırmayın"

Maçka Belediyesi CHP'nin Türk Bayrağı açıklamasına cevap verdi.

Trabzon 24.12.2020, 21:19 24.12.2020, 21:35
Maçka Belediyesi’nden flaş cevap; "Ucuz siyasetinize Milli değerlerimizi karıştırmayın"

Maçka Belediyesi’nden CHP’nin bayrak açıklamasına cevap verdi.

Belediyeden yapılan açıklamada orada zaten direğin kırılmasından dolayı 1 yıldır bayrak asılamadığını oraya Türk bayrağının getirilerek bilerek bu şekilde gösterildiğini ifade ederek açıklama yapan CHP Maçka İlçe Başkanı Nihan Göktürk’ü suçladı. 

Açıklamada, “Birileri oraya bayrağımızı götürüp bırakmış belliki. Bayrak direğini kırılmasından dolayı bir yıldır zaten burada bayrak yok. Ucuz siyasetlerine milli değerlerimizi bulaştırmasınlar. Marifet bir yere bayrak asmak değil, o bayrağı astığınız yerde o bayrağın hakını vermektir.” denildi.

Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, “belliki biri siyaset yapmak için götürüp bayrağımızı oraya bırakarak siyasete alet etmiştir” şeklinde sert çıktı.

MUHTAR DA YALANLADI; KİMSE BENİM KADAR VATANSEVER OLMASIN

Adı geçen Sofrataşı mevki ile alakalı Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Tayfur Engin, CHP’nin bayrak iddiasını yalanladı.

Muhtar Tayfur Engin, “Bununla ilgili biz yetkililerle arkadaşlarla buraya gittik. Buraya nasıl bayrak çekebiliriz hesaplarını yapıyoruz.  Fakat çözüm bulamadık. Kış geldi malum. Ben eşimle çocuklarımla gittiğimde yerde yatan bayrak görmedim. Olsa zaten orda bırakmayız. Yetkililere alır teslim ederiz öyle şey olur mu? Bende vatanseverim. Kimse benim kadar vatan sever olamsın. Bunun iftira olduğunu düşünüyorum. Oraya bayrak getiril fotoğraf çekilmiştir. Benimle olan belediyeye olan bir hesaptır bu. Türk bayrağımızın her zaman korucuyusu olmuşuzdur.” dedi.

Maçka Belediyesi’nden flaş cevap; "Ucuz siyasetinize Milli değerlerimizi karıştırmayın"

Yorumlar (7)
Hasan 4 hafta önce
Kardesim bakımını yapamayacaksanız eğer her tarafa bayrak asmayın hava koşulları nedeniyle yıpranıyor kötü görüntü veriyor
yorumcu 4 hafta önce
Anlamadan etmeden saldiracaklar icin pesinen aciklamami yapayim ;Bayrak kutsal bir degerdir ve bayraga saygisizlik niyetinde degilim.Aciklamami yaptiktan sonra simdi Soruyorum , O bayrak cekilince 5 litre aycicek yaginin fiyati 65 liradan 35'e inecek mi? O bayrak cekilince turkiyedeki 7 milyon ac insan doyacak mi? O bayrak cekilince Asgari ucret İki katina mi cikacak? Sorularin cevabi belli o yuzden Sag sol farketmeden Bayragida ,ezanida siyaset malzemesi Yapanlara kocaman bir HAYİR Demeliyiz.
yavuz selim 4 hafta önce
bu olayda tamamen kendini gazeteci zanneden zat kusurludur. kişi gazetecilik yapmayla dedikodu yapmanın ayrı şeyler olduğunu öğrenmeli. ilk okul mezununu gazeteci diye ortalığa salarsan olacağı budur.
Ali KAYA 4 hafta önce
Direk kırılmışsa tamir edin. Bayrağımızı yerden kaldırın ve mazeret üretmeyin.
Olgun 4 hafta önce
Bayrak milletin bağımsızlığını temsil eder.
CHP li yetkililer neden bayrağın başkaları tarafından kaldırılmasını bekliyorlar.
Madem bayrağı olması gereken yere kaldıramıyorlar krize sebep olmadan yetkililerden yardım isteyebilirlerdi.
davut 4 hafta önce
Bayrak yerde mi? Yerde. Yazıklar olsun size, bari o bayrağı toplayıp alın
.... 4 hafta önce
CHP denen zerzavat siyasi çıkarları için Ermeni ile bile iş tutar. İspat mi, İttihat ve Terakki nin yaptığı gibi, Taşnak sutyun la işbirliği gibi. CHP de sonuçta İttihat ve Terakki in dinsiz tarafıdır. Hoş, itc nin dinli tatafi da yoktu ya.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@