Akyazı dönüşü de çileye döndü

Trabzonspor'un yeni stadı olan Şenol Güneş Stadı'nın açılış töreninden sonra Trabzon trafiği yine felç oldu.

Akyazı dönüşü de çileye döndü
banner432

Trabzonspor'un yeni yuvası Şenol Güneş Stadı'nın açılışı bu akşam gerçekleşti.

Açılış törenine katılmak için yollara düşen ve yoğun trafikte zor anlar yaşayan Trabzonlular, dönüş yolunda yine aynı manzarayla karşılaştı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile hükümet yetkililerin katıldığı açılış törenine katılmak isteyen taraftarlar gidiş yolunda çift yönlü trafik sıkışıklığı yaşamış ve açılış törenine yetişememişti.

Aynı şekilde Şenol Güneş Stadı'nın açılış töreni bittikten sonra evlerine dönmek için yola düşen vatandaşlar, dönüş yolunda kilitlenmiş trafiğin içinde kaldı. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 3 yıl Önce

O trafiği o stad daha görmez ilk ve son du

Mustafa YILDIRIM
Mustafa YILDIRIM - 3 yıl Önce

Trabzonum güzel şehrim. Biz istanbul da bunu hergün yaşıyoruz. Bu bir uyarı olsun yetkililer önlemini şimdiden alsın. Bu her maç böyle olur.

misafir
misafir - 3 yıl Önce

Ya arkadaş devlet büyüklerimiz bize yepyeni stad yaptılar.Allah razı olsun.Elbet açılışda bir takım eziyetler olabilir.Hemen eleştiri getirmek nedir yahu?Trabzon Trabzon olalı ilk kez yadırım görüyor.Hükümetimiz mega procelere imza atmış.Ah Vah demeyelim.Bu eserleri memlekete kazandıranlara dua edelim.

ozgur ata
ozgur ata - 3 yıl Önce

oyleyse stad meydana tasinsin. Ismi de ozgur ata stadi olsun.

Ercan A.
Ercan A. - 3 yıl Önce

merhabalar. Stat numaralı taraftaki iki kat yapılan Locaların biraz görselliği kesmesi dışında çok güzel bir stat. İnşAllah bu stadı dolduracak bir takımımız olur. Ulaşım işine gelince henüz yollar tamamlanmasa da full çekecek maçlar için sıkıntı olabilecek gibi görülüyor. Karşıdaki döner kavşak, Karayollarındaki kavşak vb yakın tüm kavşaklarda kırmızı ışık sıkıntının kaynağı. Bu noktalarda viyadük kavşak lazımdır. İnşAllah hayırlı Olacak

Mehmet Karadeniz
Mehmet Karadeniz - 3 yıl Önce

Stadyum ile Akçaabat arasına yapılan yıldızlı kavşağı "Giresun'dan" maça gelenlere kolaylık sağlayacaktır

Mustafa YILDIRIM
Mustafa YILDIRIM - 3 yıl Önce

Trabzonum güzel şehrim. Biz istanbul da bunu hergün yaşıyoruz. Bu bir uyarı olsun yetkililer önlemini şimdiden alsın. Bu her maç böyle olur.

banner421