Gümüşhane'de imar yolu açıldı!

Gümüşhane Belediyesi, Yeni Mahalle Kazım Karabekir Caddesi'nde kapalı bulunan imar yolunun trafiğe açılması için çalışma başlattı.    Burada yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ercan Çimen, imar yolunun tamamlanmasının ardından Yeni Mah

Gümüşhane'de imar yolu açıldı!
Gümüşhane Belediyesi, Yeni Mahalle Kazım Karabekir Caddesi'nde kapalı bulunan imar yolunun trafiğe açılması için çalışma başlattı. 
 
Burada yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ercan Çimen, imar yolunun tamamlanmasının ardından Yeni Mahalle ile Karşıyaka Mahallesi'nin birbirine bağlantı kuracağı bir yol olacağını kaydetti.
 
Başkan Çimen, "Karşıyaka Mahallemizde yeni yapılan konutlar ile öğrenci yurtlarının burada yoğunlaşmasından dolayı Kazım Karabekir Caddemizdeki yaya trafiği arttı. Bu nedenle burada bulunan ama hiç kullanılmayan imar yolumuzu açıyoruz. Bu yol Harşit Çayı kenarı boyunca şehir merkezine kadar geliyor. İlk etapta biz Karşıyaka Mahallesine bağlantı kurulabilecek şekilde bu yolu açıyoruz. Burada yaklaşık olarak 400 metreküp duvar imalatı gerçekleştirdik. 7 metre genişliğinde 75 metre uzunluğundaki yolumuz Karşıyaka Mahallemize tam olarak bağlandığında trafik açısından önemli bir derece rahatlama olacak. Şehrimiz için, vatandaşlarımızın rahatlığı için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.
 
20151027aw560634_01.jpg
 
20151027aw560634_02.jpg
 
20151027aw560634_03.jpg
 
20151027aw560634_04.jpg
 

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber veya diğer kategorilerdeki haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Trabzon haberleri içerisinde yada diğer tüm haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler