Cora: Trabzon'a damga vuracağız

1 Kasım Genel Seçimleri'nde Trabzon Milletvekili seçilen Avukat Salih Cora, teşekkür açıklaması yaptı. AK Parti'den Trabzon Milletvekili seçilen Avukat Salih Cora, seçim sonuçlarından duyduğu memnuniyeti yapmış olduğu bir teşekkür açıklaması ile ifade ett

Cora: Trabzon'a damga vuracağız

1 Kasım Genel Seçimleri'nde Trabzon Milletvekili seçilen Avukat Salih Cora, teşekkür açıklaması yaptı.

AK Parti'den Trabzon Milletvekili seçilen Avukat Salih Cora, seçim sonuçlarından duyduğu memnuniyeti yapmış olduğu bir teşekkür açıklaması ile ifade etti. Kendisine verilen büyük desteğin sorumluluklarını çok daha arttırdığını ifade eden Cora şu ifadeleri kullandı:

“Siyasetin sabır işi olduğunu ilke edinmiş bir siyasetçi olarak 1 Kasım'da hemşehrilerimizin teveccühünü kazanarak milletvekili seçildiğim için büyük bir şükran ve memnuniyet duymaktayım. Siyasete girdiğim ilk günden bugüne kadar partime asla küsmedim. İki dönem 6. sıra adayı oldum ancak bir an olsun nefsime mağlup olup çalışmayı bırakmadım ve 1. sıra adayıymış gibi Trabzon'u karış karış adımladım. Ve bugün sabrımızın, sadakatimizin karşılığını Trabzon Milletvekili olarak almaktan dolayı anlamlı bir sevinç yaşamaktayım.  Almış olduğum büyük destekle sorumluluklarımın çok daha arttığının farkındayım. 1 Kasım öncesi dediğimiz gibi artık gece gündüz demeden, yorulmadan, bir an olsun zaafiyet göstermeden insanlarımızın yüzünü güldürmek, çocuklarımıza güçlü bir ülke bırakmak amacıyla çaba göstereceğiz. Salih Cora olarak verdiğim  tüm sözlerin arkasındayım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Seçim çalışmalarımız sırasında bizlere güler yüzleri ile moral veren ve daha azimli olarak çalışmamıza vesile olan kıymetli hemşehrilerimize, uzun yıllardır omuz omuza mücadele verdiğimiz Trabzon'daki tüm Ak Parti teşkilatlarına, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sayın Haydar Revi ve ekibine, ortak bir amaç uğruna tam bir kararlılıkla çalıştığımız başta Sayın Süleyman Soylu olmak üzere  AK Parti Trabzon Milletvekillerine, aday sıralamasında 6. sırada bulunan ama seçileyemen kıymetli arkadaşımız Sayın Ergin Aydın'a, benimle birlikte gece gündüz demeden büyük bir fedakarlıkla çalışan ekip arkadaşlarıma, bizlere oy vererek yüzümüzü ak eden çok değerli hemşehrilerimize, gönlümüzde önemli bir yeri olan ve gönüllerinde önemli bir yerimizin olduğuna inandığımız partili-partisiz tüm Trabzonlulara teşekkür ederim.

Artık Trabzon'a verdiğimiz sözleri tutma zamanıdır. “Memleket Meselesi” demiştik 1 Kasım için. Hemşehrilerimiz görevlerini hakkıyla yerine getirmiştir. Bundan sonra görev sırası bizdedir. Parti ayrımı yapmadan Trabzon'a hizmet edeceğiz demiştik. Artık tüm Trabzon tek vücut olacak bizler de onların vekilleri olarak kentimize yapılacak tüm hizmetlerin takipçisi olacağız. Allah'ın izniyle hemşehrilerimize en güzel teşekkürü Trabzon'a damga vuracak hizmetlerimizle edeceğiz.”

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler