7m

Çapkınoğlu

Zokora'ya son maç fırçası

Son maçtaki performansı beğenilmeyen Didier Zokora uyarıldı.Bursaspor karşılaşmasında aksadığı görünen Fildişli futbolcuyla dün özel bir görüşme yapan teknik direktör Şenol Güneş, "Senden daha çok şey bekliyoruz.Tecrübeni ve klasını ortaya koymalısın. Ant

Spor 31.10.2012, 09:58
Zokora'ya son maç fırçası

Son maçtaki performansı beğenilmeyen Didier Zokora uyarıldı.

Bursaspor karşılaşmasında aksadığı görünen Fildişli futbolcuyla dün özel bir görüşme yapan teknik direktör Şenol Güneş, "Senden daha çok şey bekliyoruz.

Tecrübeni ve klasını ortaya koymalısın. Antalya maçıyla birlikte çıkışa geçeceğini umut ediyorum. Sana ihtiyacımız var" dedi.


Yorumlar (7)
adil türk 10 yıl önce
rAKİBİ BUNALTACAK SERİ VERKAÇLARLA DERİNLEMESİNE İNMELİ VE GOL YOLLARINI AÇMALI.bUN TAKIM HALİNDE YAPABİLMELİYİZ.sON VURUŞ UKONUSUNDA GOLCÜLER ÇALIŞTIRILMALI.vUCUDU KULLANMA TOP TUTMA TEKNİĞİ ARTIRILMALI.yARATICILIK YÖNÜ ARTIRILMALI.
ERDEM TOPKARA 10 yıl önce
Bursa maçında Zokoraya gelene kadar önce Halil, Emerson, Sapara, Yasin, ve OLcan a söylede biraz kendine gelsinler.Aldıkları paranın hakkını versinler..Zokora onlardan sonra gelir.Ama sen bunları görseydin zaten şimdi bu hallerde olmazdık.Bu hafta yine Halil i oynatırsın sen..
kenan köse 10 yıl önce
BU ZOKORA HANGİ MAÇTA İYİ OYNADI BİLMİYORUM. BİZ HERHALDE BU FUTBOLDAN ANLAMIYORUZ. AMA SAHA SONUÇLARI SANA İHTİYACIM VAR DİYENLERİN BİR YANLIŞ YAPTIĞINI GÖSTERİYOR,,
ahmet mert 10 yıl önce
Zokora son iki maçta bir çoğundan iyiydi. Sapara, Olcan , Halil kötüydü. Zeki maçı kaldıramadı. Şenol Hoca kullanabilecekleri küstürmemeli. Bu kadro da mutlaka gençlere yer vermeli. Yabancılardan talibi olanları mutlaka göndemeli. Colman, Alan, Bamba, Adrian, Janko Zokora dışındakilerin tamamı gidebilir.
ahmet mert 10 yıl önce
Barış, Aykut çok yanılttılar. İkisi de gereksiz. Bir yıl izledik Aykutu geçen yılki gibiyse Hasan Üçüncü ona göre on numara futbolcuydu.
HERSAYAYDIN 10 yıl önce
yani defansın orta sahanın 6 kişi 2 bücürü durduramayarak gol yediyse baş sorumlu yenı dünya yıldısı emerson ise ne denir
ihsan 10 yıl önce
sen colmanı kazanmaya çalış son iki sezondur bu kadar kötü orta sahamız olmamıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@