alexa metrics

banner536

Yusuf'a yakın takip!

1461 Trabzonspor'da bu sezon müthiş bir performans sergileyen Yusuf Erdoğan, kısa sürede Tolunay Kafkas'ın dikkatini çekmeyi başardı.Son olarak Karşıyakaspor mücadelesinde hat trick yaparak takımına galibiyeti getiren başarılı sol kanat oyuncusu için Kafk

Spor 21.02.2013, 11:07
Yusuf'a yakın takip!

1461 Trabzonspor'da bu sezon müthiş bir performans sergileyen Yusuf Erdoğan, kısa sürede Tolunay Kafkas'ın dikkatini çekmeyi başardı.

Son olarak Karşıyakaspor mücadelesinde hat trick yaparak takımına galibiyeti getiren başarılı sol kanat oyuncusu için Kafkas, Mustafa Akçay’dan bilgi istedi. Tolunay Kafkas’ın, sezon sonuna kadar 20 yaşındaki futbolcuyu yakından takip edeceği ve sergileyeceği performansa göre, önümüzdeki sezon Trabzonspor’a aldırmayı planladığı öğrenildi. Yusuf, bu sezon kupada oynanan Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında da 1461 Trabzon’un en etkili futbolcusu olarak dikkat çekmişti.

 


Yorumlar (14)
Sefa Kılıç 9 yıl önce
Kişiliğinin iyi yönetilmesi gerekiyor.. Sonu Barış Memiş gibi olmamalı.. Gerekiyorsa kulübün bünyesinde bir psikolog çalıştırın. Bu yıldız da kayıp gitmesin..
köksal alarçin 9 yıl önce
yusuf sol bek oynamalıdır seneye trabzonsporda
Hüseyin Şahin 9 yıl önce
ben şu bizim çok bilmişleri anlayamıyorum yani yusufu takıba almak için bir maçta 3 gol atmasını mı beklemişler.peki şu janko,giden vittek,henrige hangi maçta üçlemişlerdi de bu kadar paralar verilmişti.ununu elemiş halilden,zokorodan,volkandan ruh mu bekleyeceğiz.
Forza Black Sea 9 yıl önce
Hayret nasıl oldu da dikkatlerini çekmiş. FB ve GS maçlarında izledik. Bunun yeni farkedilmesi altyapı mekanizmasının ne kadar aksak işlediğini gösterir... Yusuf topla oldukça süratlenebilen bir oyuncu.Üzerinde durulursa daha da iyi olacaktır.
ahmet mert 9 yıl önce
Bu çocuğu tam iki yıldır izliyorum. Demek ki ne yönetim ne de Tolunay Hocam Trabzonsporlu olarak bu iki kulübü alıcı gözle izlememişler. İkinci flaş ismi söyleyeyim Mehmet Sıddık'ı da dikkatle izleyin. Daha fazla forma giymeye başladı. Yönetimin yapacağı iş Mustafa hocyı asla kaybetmemektir. Hocamızı her türlü onure etmelidir. Yusuf'un güçlenip direnç kazanması şart. Bir de Tolga ağabeyini örenk alsın ve Fenerli Baturaltıparmağı menecer olarak seçmesin. Malum Tolga'nın menejeri yok. Yusuf Trabzonspola arasına Batur Altıparmağı sokmasın benden söylemesi.
Barış ESMER 9 yıl önce
yahu tibetteki menajerlerin bile dikaktini çekti siz daha yeni mi farkettiniz?
burak ibiş 9 yıl önce
neyini daha takip edicen bu adam henrugedende halil kazmasındanda çok daha süper bir adam daha neyi takip edicen aman fazla takip etme sonra bjk de gs de takip etmeye başlarsın yusufu
özge çakır 9 yıl önce
tolunay yeni geldi yıllardır ts başında olan dahi şenol bu gençleri görmedimi nereye bakıyordu banka hesaplarına mı şenol zihniyetindeki hocadan ts kurtulduğu için sevinsin.tolu bu gençleri ts kazandıracak ve başarılı olacak başka çıkış yolu yoktur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@