Yoğun tempoda çalışıyoruz

 Trabzonspor Dergisi'nin Haziran - Temmuz sayısında kulüp başkanı Sadri Şener'in aşağıdaki yazısı şöyle:  Değerli Trabzonsporlular,Sizlerle yeni bir sayıda daha birlikteyiz.Geride bıraktığımız sezonun ardından yeni döneme daha güçlü bir kadroyla girmek ad

Spor 25.06.2012, 10:28
Yoğun tempoda çalışıyoruz

 

Trabzonspor Dergisi'nin Haziran - Temmuz sayısında kulüp başkanı Sadri Şener'in aşağıdaki yazısı şöyle:

 

 

Değerli Trabzonsporlular,

Sizlerle yeni bir sayıda daha birlikteyiz.

Geride bıraktığımız sezonun ardından yeni döneme daha güçlü bir kadroyla girmek adına gereken çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.

 

Teknik heyetimizle ortak mutabakat içerisinde hazırladığımız plana göre transfer faaliyetlerimiz devam ediyor.

Bu arada UEFA'nın beklediğimiz yönde bir karar açıklaması her zaman söylediğimiz gibi kulübümüzün ne kadar temiz olduğunu herkese yeniden göstermiş oldu.

 

Haklılığımız UEFA'nın tavrıyla bir kez daha teyid edildi. Bizim zaten başından beri söylemimiz de tamamen bu yöndeydi.

Geride bıraktığımız sezon bizler adına son derece yorucuydu. Bir mücadele verdik, halen de vermeye devam ediyoruz.

Son 5 yılda büyük işler başardık, yoğun tempoda çalıştık. Türkiye Kupası ve Süper Kupa'yı kazandık, alnımızın teriyle şampiyon olduk, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ettik. Devler arenasında sadece bir maç kaybettik ve gruptan çıkarak UEFA Avrupa Ligi'ne devam ettik.

Ayrıca güncel gelişmelerin arasına sıkışıp kalsa da özellikle kulübümüzün ekonomik geleceği açısından büyük önem taşıyan HES Projesi'nin onaylanan ÇED raporu, artık sürecin tamamlanması yönünde ciddi bir adım olarak görülmelidir.

Bu proje hayata geçirildiğinde Trabzonspor maddi anlamda son derece büyük kazanımlar elde edecektir.

 

Yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz ilk andan bu yana, kulübümüzü sportif ve ekonomik anlamda sağlam temellere oturtmak adına gecemizi gündüzümüze katarak büyük bir mesai harcadığımız bilinmelidir.

Bundan böyle de aynı gayret içerisinde yolumuza devam edeceğimiz bilinmelidir.

 

Bu vesileyle bir kez daha önümüzdeki dönemin kulübümüz ve camiamıza hayırlı olmasını diliyor, hepinize sevgilerimi sunuyorum.

  

Sadri ŞENER

Başkan

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (18)
AHMED KARAKAYA 9 yıl önce
hemen istifa et
dtbay 9 yıl önce
Yok başkanım bu işten bişe çıkmadı,Önce TBMM'de 6222 sayılı yasa değişti,TFF değişti,58 değişti,105. madde eklendi,etik,tahkim,pfdk değişti,şimdide uefa değişti,baibakan devreye girdi fb yi kurtardı,sen elinden gelenin fazlasını yaptın koca bir T.C. ile uğraşacak ne sizin nede bizlerin hali var,Allaha havale et ve onurlu bir şekilde istifa et, Git kafanı dinle Sn Başkanım Sadri Şener .,Allah razı olsun senden
daruga 9 yıl önce
Şike işi İçeride Başbakan-Federasyon dışarıda ise Başbakan-Şenez erzik-levent bıçakçı işbirliğinin yaptığı kulislerle BİTİRİLMİŞTİR, Cas davasının çekilmesi, İnfantino nun istifası hepsi bu senaryonun bir parçasıdır İTİRAF EDELİM Bu şer üçgenine GÜCÜMÜZ YETMEMİŞTİR artık önümüze bakalım Bu düzeni kimseni bozamayacağı anlaşıldı adil bir YARIŞ YOK malesef ALLAHLARINDAN BULSUNLAR
dtbay 9 yıl önce
Şimdi doğu kökenli insanları biraz daha iyi anlamaya başladım,(pkk hariç) Bu metropol şehirlerindeki ezikler böyle istiyorlar bizdemi dağa çıkalım,bizdemi kurşun sıkalım Bunumu istiyor Başbakanımız
murat toygar 9 yıl önce
Şike yapıldığını herkes açık yada üstü örtülü kabul ediyor.Ancak hakkı yenilen Trabzon un hakkını kimse temsil edemiyor. Ağrımıza giden çalınan şampiyonluk değildir. Mağdur durumda olmamıza karşın devamında iktidar muhalefet tüm meclis tarafından yerden yere vurulmamızdır.Şehrimizin milletvekilleri dahil sahip çıkanımız olmamıştır. Bunu nasıl hazmedeceğiz. Futbol bir yana adalet olarak da ezildik.
kalecik 9 yıl önce
kombine bilet fiyatları arz talebe göre belirlenmeli türkiyede birçok kulüp üste para verse taraftar toplayamıyor trabzonda takımını izlemek isteyen her hafta 50 bin kişi çıkar ama ekonomik durum belli kulüp trabzondaki taraftarı ekonomik kaynak olarak değil tribünde bir güç olarak görmeli zaten fazladan alacağın 2 galibiyet o parayı getirir
şafak 9 yıl önce
Bu ülkede nasıl şampiyon olunduğunu dağdaki çobanlar da biliyor. Bu ülkede şampiyonu her zaman iktidar partisi belirliyor. Sen istersen topluca Barcelona'ını kadrosunu kur yine şampiyon yapmazlar. Kızdığımız nokta sıradan adamları topla Şenol Hoca ile yıldız yap ve üç haramilere kulübü yağmalat. Oyuncu kimki sana şart koşsun imzalarken. Hazırla bir yıl önceden sözleşmeyi kulübünşartların göre imzala de, İmzalamazsa bir yıl kadro dışı yap köpek gibi yalvararak imzalar.
selimcan 9 yıl önce
ditbay isimli hemşerim, sen kimi istifaya davet edeceğini şaşırdın. sezon sonunda anlayacaksınız hepiniz, bu kulüpten kimin istifa etmesi gerektiğini, ama iş işten geçmiş olacaktır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@