alexa metrics

banner560

banner572

Yine Şikeyi konuşmadı

Trabzon’daki gençlik şöleninde konuşan başbakan Recep Tayyip Erdoğan Akyazı’yı konuştu ancak yine beklendiği gibi şike süreci ile ilgili bir tek kelime etmedi. Partisinin Trabzon’da düzenlediği Gençlik şöleninde konuşan başbakan Erdoğan, şike süresince ha

Spor 13.05.2012, 16:21
Yine Şikeyi konuşmadı

Trabzon’daki gençlik şöleninde konuşan başbakan Recep Tayyip Erdoğan Akyazı’yı konuştu ancak yine beklendiği gibi şike süreci ile ilgili bir tek kelime etmedi.

 

Partisinin Trabzon’da düzenlediği Gençlik şöleninde konuşan başbakan Erdoğan, şike süresince hak ettiği cezayı almaması için koruma altına aldığı Fenerbahçe ve yaşanan süreç ile ilgili tek kelime etmedi.

 

Trabzonda konuşan Erdoğan, kendisinin Fenerbahçeli olduğunu yineleyerek, "Trabzon’da bir sürü spor organizasyonu yaptık. Buraya spor tesisleri yatırımı yaptık. 2007 Karadeniz oyunlarını burada düzenledik. Ardından EYOF 2011 de düzenledik. Şimdi Akyazı’da 42 bin kapasiteli stadı yapıyoruz. Bunu da kısa sürede bitireceğiz" dedi.

 

Trabzon’da şike süreci ile ilgili konuşma yapmasını bekleyenler hayal kırıklığı yaşarken Başbakan Erdoğan dün akşam G.Saray ile F.Bahçe arasında oynanan maçtan sonra çıkan olayları değerlendirdi.

 

Erdoğan, "Futbol 3 türlü sonucu olan bir oyun. Rakibinize saygı duyacaksınız. Dün Galatasaray Fenerbahçe ile oynadığı maçta berabere kalarak şampiyon oldu. Başarılı olanı kutlamak gerek.

 

Maçtan sonra çıkan olaylara üzüldüm. Biz bu olayları terör de görüyorduk. Polis aracına zarar vermek, devirmek ve yakmak ne bu yahu? Olmaz. Bu terörü statlardan temizleyeceğiz.  

 

Tribün olayları dursun diye maçlara bayanlar alındı. Ancak olmadı. Küfür gırna gidiyor. Akşam yaşananlardan üzgünüm" dedi.


Yorumlar (25)
ali ihsan. 10 yıl önce
Sandık önümüze geldiğinde konuşacağız.
naf_naf 10 yıl önce
onu konusacak yuzu varmı?
aniketus 10 yıl önce
niye konuşsun ki..nasıl olsa trabzondan her halükarda oyları patlatıyor..bize müstehak başbakanın bize karşı olan vurdumduymazlığı..
hoptekts 10 yıl önce
şöyle kültürlü, dil bilen, trabzonu ve trabzonsporu her koşulda destekleyecek, hakkını yedirmeyecek, konuşmasını susmasını iyi bilen bir babayiğit yok mudur koskoca Trabzonda? böyle biri bağımsız aday olsun Trabzondan şu anki durumla 2-3 milletvekili oyu alır
AHMET 10 yıl önce
Akilli adam kendi ayagina kursun sikmaz.. AKP nin A si dustu.. ama Trabzonun bu yatirimlara ihtiyaci var.Yillardir milli gelirden pay almamiz bir sehir.. yeni yeni silkelenmeye basladi bunu akillli bir sekilde kullanmak lazim..
tarbzon 10 yıl önce
Rahat bir şekilde %40'ı geçer trabzonda...
OnAir_TS 10 yıl önce
artik cekin elinizi sporun üzerinden, dünyaya rezil oldugumuz yetmedimi.
OnAir_TS 10 yıl önce
insallah sandik önüne geldiginde bu yasananlari coktan unutmus olmazsin. cevap sirasi bizde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@