Yıldız futbolcu tutuklandı!

 Geçen sezon Bundesliga'dan 2. Lig'e düşen Hertha Berlin'in Tunuslu yıldızı Anis Ben-Hatira'nın, Cumartesi gecesi oynanan Kaiserslatern maçının ardından kız arkadaşıyla yaşadığı tartışma nedeniyle başı belaya girdi. Bundesliga 2'de oynanan ve 1-1 sona ere

Spor 23.09.2012, 18:44
Yıldız futbolcu tutuklandı!

 

Geçen sezon Bundesliga'dan 2. Lig'e düşen Hertha Berlin'in Tunuslu yıldızı Anis Ben-Hatira'nın, Cumartesi gecesi oynanan Kaiserslatern maçının ardından kız arkadaşıyla yaşadığı tartışma nedeniyle başı belaya girdi.
 
Bundesliga 2'de oynanan ve 1-1 sona eren Kaiserslautern maçında forma giyen Anis Ben-Hatira, maç sonunda kız arkadaşıyla buluştu. 24 yaşındaki futbolcu, kız arkadaşıyla yaşadığı tartışmanın ardından sevgilisinin çantasını almak istedi ancak bunu başaramayınca içindeki cüzdanı alarak arabasıyla kaçtı.
 
Polisin araştırması sonucunda bir benzin istasyonunda beyaz Range-Rover marka arabanın içinde yakalanan Ben-Hatira tutuklandı ve hakkında soruşturma açıldı.
 
Hertha Berlin kulübü yaşanan bu gelişmeleri doğrularken "Ayrıntıları henüz tam bilmiyoruz. Oyuncumuzu da dinledikten sonra bir açıklama yapacağız" ifadeleri kullanıldı.
 
Polis merkezinde işlemleri tamamlanan Ben-Hatira soruşturmanın açılmasının ardından serbest bırakıldı.
Yorumlar (1)
yiğit gökçe 8 yıl önce
2. lig de yıldız futbolcu :))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@