banner572

Yıldırım'ın suçsuzluğuna da inanın

Yeni Federasyon seçimleri öncesi ve sonrasında Aziz Yıldırım ve Göksel Gümüşdağ’ın çok etkin ve belirleyici rol oynadıkları basına yansıyan ek klasörlerdeki telefon kayıtlarıyla su yüzüne çıktı.TFF seçimlerinden sonra Aziz Yıldırım’ın Erdal Atalay’ı kast

Spor 22.12.2011, 16:45
Yıldırım'ın suçsuzluğuna da inanın

Yeni Federasyon seçimleri öncesi ve sonrasında Aziz Yıldırım ve Göksel Gümüşdağ’ın çok etkin ve belirleyici rol oynadıkları basına yansıyan ek klasörlerdeki telefon kayıtlarıyla su yüzüne çıktı.

TFF seçimlerinden sonra Aziz Yıldırım’ın Erdal Atalay’ı kast ederek, “Ben tanımıyorum onu” sorusuna karşılık Göksel Gümüşdağ’ın, “Erdal abi adamımız, adamımız” şeklinde cevabına Yıldırım ise, “He, he o hemde Fenerliymiş” karşılığını verdiği klasörde yer almıştı.

Haber61net’te de bugün yayınlanan ek klasörün içeriğini okuyan ve Haber61 spor servisine ulaşan Dr. Erdal Atalay açıklamalarda bulundu.

Atalay, “Bu yalana aslında cevap vermek istemiyorum ama Aziz Yıldırım’ın benim için Fenerbahçeli dediğine inananlar Aziz Yıldırım’ın suçsuzum dediğine de inanıyorlarmı” dedi.


Yorumlar (6)
beylul 10 yıl önce
Futbolun Üniversitesi Trabzon’dur. Federasyon, MHK, Etik ve disiplin kurulları güvenirliğini yitirdi. Türk Milli takımının önü nünde egemen takımlar engeldir. Ülkemde kargaşa yaratan ve şikeye karışan her kimse kim bunlardan kurtulmalı bu Ülke. Hak edenin hakkını UEFA tescil ettiyse Federasyon karar vermelidir.

Eğer Trabzon camia olarak bu güne kadar efendiliğini bozmadı ise Federasyon’a yardımcı olmuştur. Oyuncuları gitti, kadrosu dağıldı ve en fazla zararı gören Trabzon olduğu halde Futbolumuzu kirleten ilişkilerden Ş.Güneş ve Trabzon yönetimini artık durduramazsınız ceza kesmekle altında kalmadan üstesinden gelin kararınızı verin. Trabzon Spor’a Fair play ödülü verin, ceza değil neden mi? Trabzon Şampiyondur.
fatih.aktürk 10 yıl önce
göksel gümüşdağ'a söz vermiş buradan ayrılmayacağım diye..ondan o koltukta duruyor..! az vicdanın varsa ve kütüğümde trabzon yazıyor diyorsan bas istifanı..
mavi yaka 10 yıl önce
Bu ne şimdi yav erdal özürün kabahatinden beter..

koksalaygun 10 yıl önce
Niye istifa etmiyorsun?
şafak 10 yıl önce
Aziz Yıldırıma'a inanmıyoruz. Ama sen de "Trabzonspor'u savunamadığım bir Federasyonda olmam" de ve de istifa et. Şimdiye kadar Aziz Yıldırımın oluşturduğu Federasyon da Trabzon için ne katkın oldu? Yapmış olduğun mücadeleyi anlat inanalım. Herşey koltuk değildir.
ağasarlıhasan 10 yıl önce
Sayın Atalay seçim sürecinde birileri tarafkir TFFyi oluşturmak için düzenini kurduğu süreçte TS yönetiminin istememesine rağmen düzenin içinde yer alarak yönetime TS adına girdiniz.Her ne hikmetse TFF ye TS yönetiminin önerdiği 3 isimden hiç biri kabul edilmedi ve nasıl olduysa siz kabul edeldiniz.Kulüp sizinle ve yeni oluşumla alakalı tavrını net şekildi ortaya koydu ve TFF seçimlerini boykot etti.Şu an kendinizi camiaya karşı aklak isteğiniz olabilir ama etik olarak istifanızı veriniz.Zaten bu TFF gerekli cezayı kesmek istemeyecek ve istifa edecek.Bekleyip görelim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@