vardallar

Yıldırım odasındaki hakem listesi

Şike iddianamesinin 68 numaralı ek delil klasöründe, Aziz Yıldırım'ın Saracoğlu'ndaki ofisinde yapılan aramada ele geçirilen harddiskteki bilgiler yer alıyor.Şike iddianamesinin 68 numaralı ek delil klasöründe, Aziz Yıldırım'ın Saracoğlu'ndaki ofisinde ya

Spor 21.12.2011, 10:22
Yıldırım odasındaki hakem listesi

Şike iddianamesinin 68 numaralı ek delil klasöründe, Aziz Yıldırım'ın Saracoğlu'ndaki ofisinde yapılan aramada ele geçirilen harddiskteki bilgiler yer alıyor.

Şike iddianamesinin 68 numaralı ek delil klasöründe, Aziz Yıldırım'ın Saracoğlu'ndaki ofisinde yapılan aramada ele geçirilen harddiskteki bilgiler yer alıyor.

A.Kaya Enişte imzalı 4 sayfalık yazıda, "Şu an bir arkadaşım vasıtasıyla elime geçmiş bulunan listede, hangi hakemlerin hangi takımı tuttukları" deniliyor ve hakemler şöyle sıralanıyor:

F.Bahçeliler: Bülent Yıldırım, M.Kamil Abitoğlu, İlker Meral, Cüneyt Çakır, Hakan Özkan, Halis Özkahya, Koray Gencerler, Yunus Yıldırım, Serkan Çınar.

G.Saraylılar: Bünyamin Gezer, Selçuk Dereli, Gökhan Güneşer, Hüseyin Göçek, Deniz Çoban, Kuddusi Müftüoğlu, Taner Gizlenci.

Beşiktaşlılar: Özgüç Türkalp, Aytekin Durmaz, Süleyman Abay, Fırat Aydınus, Mete Kalkavan, Suat Aslanboğa, Tolga Özkalfa.

Trabzonsporlular: Barış Şimşek, Abdullah Yılmaz.

GÜMÜŞDAĞ: YILDIRIM'IN SON İLİŞKİLERİ ZAYIFTIR

TFF Başkanvekili Göksel Gümüşdağ'ın, savcılık sorgusunda Aziz Yıldırım için tartışma yaratacak ifadeler kullandığı ortaya çıktı.

Polisin savcılığa gönderdiği bilgi notunda Aziz Yıldırım ile Göksel Gümüşdağ'ı arasında örgütsel bağ olduğu, "28 Haziran'daki seçimlerde başkan seçtirmek istediği ve esas amacının TFF üzerindeki hakimiyetini artırmak olduğu" belirtiliyor.

Gümüşdağ, ifadesinde ise bunu kabul etmeyip "Kurduğum insani ilişkiler nedeniyle delegeler tarafından sevilen bir insanım. Yıldırım'ın hırçın bir yapısı vardır. Sosyal ilişkileri zayıftır. Kendisi camiası dışındakileri etkileme özelliği yoktur.

Bu nedenle sırf Aziz Yıldırım'ın adayıymış gibi gözükmek zaten aleyhime olacak durumdur. Bu şekilde TFF başkanlık seçimi sürecine girmezdim" diyor.

FATİH ÖZAT'I DÖVER YİNE SATARIZ! ...

[PAGE]

 

' Geçen sezonun devre arasında Beşiktaş'tan olaylı şekilde ayrılan Fatih Tekke'nin, A.Gücü'ne transferi sırasında yapılan telefon görüşmelerinde menajeri Özcan Üstüntaş, avukat Sami Dinç'le dertleşiyor. Üstüntaş, "Bence bak bunu yaz bir kenara, hiçkimseye de bir şey deme aramızda kalsın, bu 3-4 hafta sonra Fatih, Ümit Özat'ı döver gelir sezon sonu bir daha satarız onu" ifadesini kullanıyor.

BİRLEŞİK KRALLIK'TAKİ PARAYI DONDURABİLİRİZ '

93 sanık hakkında hazırlanan iddianameye ait delil klasörleri dün dağıtılırken, 68. klasörde, Şekip Mosturoğlu'yla ilgili Uluslararası Yardım Biriminde çalışan bir dedektif yardımcısının gönderdiği yazıya yer verildi. Yazıda, "Mosturoğlu'nun Birleşik Krallık içerisinde bir miktar dolar hesabı bulunduğu bilgisini aldım. Görünüşe göre bu hesapta, kendisinin Türkiye'deki suçlarından elde ettiği gelirlerin bulunması kuvvetle muhtemel. Bizden talep edilirse bu hesabı dondurabiliriz. Bu işlemi Interpol aracılığıyla yaparsak, çok fazla zaman alacağını düşünüyorum'' denildi.


Yorumlar (9)
googo 10 yıl önce
TS-bjk hakem: fırat aydınus

TS-gs '' : kuddusi mütfüoğlu

fb-TS '' : cüneyt çakır

Bunların hepsi de tesadüften ibaret derler bide utanmadan, bu federasyon ancak masa tenisi organizasyonu yönetir....
inadina ts 10 yıl önce
besiktasin cocugu firat aydunus,galatasarayin cocugu kuddüsü müftüoglu,fenerbahcenin cocugu cüneyt cakir,ve trabzonsporun üc macinda bu cocuklar.
şafak 10 yıl önce
Ne ilginç MHK bizim maçlara hakemleri sıra ile tuttuğu takımlara göre atıyor. Biz taraftar olarak bu hakemlere gereken herşeyi yapmalıyız aleyhte düdük çalamasın. Bunu MHK yaparsa sporda şiddet bitmez. Bunu bu ülkeyi yönetenler kör mü de görmüyor. Bizim maçlara da Barış Şimşek Abdullah Yılmaz verilsin o zaman bu bizim de hakkımız.
ycumali 10 yıl önce
cüney çakır:fenerbahçe,kuddusi müftüoğlu:galatasaray,fırat aydınus:beşiktaş 3derbi 3 taraflı hakem 3 kırmızı kart.mhk sabrımızı taşırma!
memleketli 10 yıl önce
sayın Fırat Aydınus yaktın Trabzonu sana ne diyeyim, yetmedi gittin bir de Samsunda Beşiktaşı kurtardın, işte Türkiye ligi, o kadar yatırım taraftar insanlar çoluk çocuk iki üç hakemin elinde oyuncak olmuş
Ofli Adem 10 yıl önce
Arkadaş bu nasıl iğrenç bir tesadüftür. Bu seneki üç derbi maçta üç kırmızı kart. Her üç hakem de rakip takımın taraftarı. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Ey spor bakanı: şikecileri affetmek için nefes tüketecek yerde adaleti sağlamak için bir şeyler yap. Yoksa bizim gördüğümüzü siz göremiyor musunuz???
İLA 10 yıl önce
arkadaşlar ben anlamıyorum niye trabzonda buyuk bir yuruyuş yapılmaz niye tarihi bir kalabalık toplanmaz bu kadar taraftar gurupları var lutfen arkadaşlar hep beraber ayağa kalkma zamanı şampiyonluk kupasını alma zamanı.
bombesin 10 yıl önce
o kadar hakemlerin bağlandığı , etki altında kaldıkları diye bangır bangır yayın yapıldı ama temmuz ayından beri bir tane hakemin hakkında ne soruşturma nede birinin ifadesi ifadesi alındı. Hakemlerimiz tertemiz aynı trabzonspor gibi...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@