Yener "Videoton'u eleyeceğiz"

Genel Sekreter Hasan Yener, Trabzon’daki ilk maçta aldıkları sonuca rağmen Macaristan’a ümitli şekilde gittiklerini söyledi: Genel Sekreter Yener Avrupa ligine kalmak istediklerini belirterek "Şenol Güneş’in de dediği gibi ilk maçta gol yemeden alacağımız

Yener
banner432

Genel Sekreter Hasan Yener, Trabzon’daki ilk maçta aldıkları sonuca rağmen Macaristan’a ümitli şekilde gittiklerini söyledi:

 Genel Sekreter Yener Avrupa ligine kalmak istediklerini belirterek "Şenol Güneş’in de dediği gibi ilk maçta gol yemeden alacağımız bir galibiyet, bize avantaj sağlardı. Ancak şu an için kaybedilmiş bir şey yok. Videoton'dan çok daha iyi bir takımız. Macaristan’da da rakip takımın ilk maç kadar savunma yapacağını düşünmüyorum.

 

Çünkü onlar da kazanmak için oynayacak. Trabzonspor, kaliteli bir takım. Futbolcularımız maçın öneminin ve bize getirecekleri kazanımların farkında. Avrupa Ligi'nde gruplara kalmanın Trabzonspor'a prestij ve futbolcuların kariyeri açısından önemi ortada. Ben Videoton'u Macaristan'da yenerek turu geçip gruplara kalacağımıza inanıyorum."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Göksel
Göksel - 7 yıl Önce

Sayın Yönetici Şayet Macar takımına elenirseniz Trabzona hiç gelmeyin. Bundan önce şampiyonlar liinde topladığımız puanları da çöpe atmış oluruz. Ondan sonra Trabzonspor nereerde yanlışlıklar yaptı ve yapmaya devam ediyor sayfası açılır. Ama bunları hiç düşünmek dahil istemiyorum. Zira macar takımı ile Trabzonspor arasında dağlar kadar fark var

ancyra
ancyra - 7 yıl Önce

Kazara elenirsek sizi yıldızlar bile tutamaz sayın Yener...

selimcan
selimcan - 7 yıl Önce

elememiz mucize olur bu hoca ile...

banner421