Yapma Aziz Yıldırım böyle (!)

 Aziz Yıldırım, Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan Nazilli Yaşlılık Araştırması’nın (NAYAR) sonuçlarının açıklandığı Çırağan Sarayı’ndaki toplantıya katıldı. Toplantı sırasında eski Sağlık Bakanı Osman

Spor 07.11.2012, 14:23 29.09.2017, 15:29
Yapma Aziz  Yıldırım böyle (!)

Aziz Yıldırım, Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan Nazilli Yaşlılık Araştırması’nın (NAYAR) sonuçlarının açıklandığı Çırağan Sarayı’ndaki toplantıya katıldı. Toplantı sırasında eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş ile MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, protokol masasından kalkıp Aziz Yıldırım’ın yanına geldi.

Bu sırada Aziz Yıldırım, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına el kol hareketleriyle çekim yapmamalarını söyledi. Yıldırım, toplantı bitmeden salondan ayrıldı. Bu sırada Çırağan Sarayı’nda Yıldırım ile basın mensupları arasında kovalamaca yaşandı.

Bir basın mensubu Yıldırım’a, bedelli askerlik yaptığı yönünde çıkan haberleri hatırlattı. Yıldırım ise, “Hanımefendi lütfen susun. Lütfen konuşmayın. Ben bu sorulara cevap vermiyorum” diyerek tepki gösterdi.

Hızlı adımlarla sarayın içerisinde ilerleyen Aziz Yıldırım, gördüğü ilk kapıdan dışarı çıkmaya çalıştı. Kilitli olan kapıyı birkaç defa zorlayan Az Yıldırım, kapı açılmayınca yönünü değiştirdi. Kendisine sevgi gösterilerinde bulunanlara aldırış etmeyen Yıldırım, merdivenlerden hızla inerek Çırağan Sarayı’ndan ayrıldı.

Yorumlar (3)
Ergün Özşahin 8 yıl önce
Çok Sıkılmış Bu Hayattan Atacakmış Kendini Çekyattan
oktay atalı 8 yıl önce
Syaaaa bak yediğin onca trabzonspor hakkını nasıl çıkarır yaradanım bide tekrar hapise girip akordiyon olunca görecem seni şekjipti papillaydı tarlaydı yeşildi şunu unutma trabzonun yırttığı kumaş DİKİŞ TUTMAZ SEN ANLADIN ONU.
YALNIZ KURT TS 8 yıl önce
Haklara pazar kurulur korpecikten alir buyutursunuz sonrada rezil edersiniz he D...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@