7m


7m

hyundai

Volkan'dan transfer haberlerine cevap

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Volkan Şen, hakkında çıkan transfer haberlerini yalanladı.Trabzonspor'un "Volkan Şen'i verip Quaresma’yı" alacağı yönünde çıkan haberlerin bordo-mavili kulüp tarafından yalanlanmasının ardından Volkan Şen de kendisine ait tw

Spor 31.10.2012, 15:54
Volkan'dan transfer haberlerine cevap

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Volkan Şen, hakkında çıkan transfer haberlerini yalanladı.

Trabzonspor'un "Volkan Şen'i verip Quaresma’yı" alacağı yönünde çıkan haberlerin bordo-mavili kulüp tarafından yalanlanmasının ardından Volkan Şen de kendisine ait twitter hesabından hakkında çıkan transfer haberlerininin gerçek dışı olduğunu açıkladı.

Basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten oyuncu, "Böyle haberlerin çıkması hem bana hem de kulübüme zarar vermektedir.

Ayrıca ne ben ne de menajerim hiç transfer görüşmesi yapmamıştır" ifadesini kullandı.

Oyuncunun menajeri Hakan Korkmaz ise kendisine ait twitter hesabından, "Trabzon'a transfer görüşmesi yapmaya değil ziyaret amaçlı geldim. Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır" açıklamasını yaptı.


Yorumlar (6)
Serhan Ogur 10 yıl önce
Besiktas'tan eger Mustafa Pektemek veya ismail Koybasi arti 1-2 milyon avro para alabilirsek verelim gitsin. Yasin'le ayni mevkide oynuyorlar ve Yasin hem daha kuvvetli ve istekli, hem de daha genc ve gelisime cok acik. Volkan artik ne uzar ne kisalir, elimizde patlamadan satalim.
ERTUĞRUL SAĞLAM 10 yıl önce
doğru diyosun. serhat kardeşim...
onur cak 10 yıl önce
serhana katiliyorum ancak 1 farkla. 2 futbolcunun yaşları aynı. ama dogru volkanin biraz içi geçmi§...
ihsan 10 yıl önce
genelde haberler yalanlandıktan 1 ay sonra transfer gerçekleşiyor
Serhan Ogur 10 yıl önce
tff web sitesinden baktim, onur cak hakli. ikisi de 87 dogumlu. ben yasin 21 saniyordum, sanirim soner'le karistirdim. memleketin haline bak 23 yas 25 yas avrupada artik olgunluk yasi, arsenal manu 17 yasindakileri sahaya suruyor. bizde ise bu yaslara genc oyuncu diyoruz. emre gural genc 23 yasinda genc, yasin 25 yasinda genc diyoruz, vs.
murat marabaoğlu 10 yıl önce
Aaaa gitmiyor muymuş :) Bunu zaten biliyorduk.Kimsenin bir yere gittiği yok takımada boşuna yükleniliyor.Bunlar hep şuanki yönetime ve hocaya muhalefetten oluyor.Ah takım bir başarısız olsa yönetim istifa etse birileri gelse klübü eline alsa, sonra şike tamamen unutulsa, onlara kol kanat geren başbakan melek ilan edilse, önümüzdeki seçimlerde yine oy alsa.Bunların hesabı var.Ha medya kanalıyla klübden para sızdırmaya çalışanlar nemalanlanlarıda saymıyoruz.Mesele bu başka bişey yok.Geçen seneki takımdan bir Burak denen herif gitti bu takım bu hale geldi öyle mi? Yemezler beyler yemezler...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@