7m


7m

hyundai

Volkan, Fenerbahçe’ye bileniyor

İyi bir hazırlık dönemi geçirmesinin ardından sezona da iyi bir başlangıç yapmasına rağmen yaşadığı sakatlıklar nedeniyle duraklama dönemine geren Volkan Şen, Fenerbahçe’ye bileniyor. Trabzonspor’un başarılı oyuncularından Volkan Şen, Spor Toto Süper Ligi

Spor 22.09.2012, 11:19
Volkan, Fenerbahçe’ye bileniyor

İyi bir hazırlık dönemi geçirmesinin ardından sezona da iyi bir başlangıç yapmasına rağmen yaşadığı sakatlıklar nedeniyle duraklama dönemine geren Volkan Şen, Fenerbahçe’ye bileniyor. 

Trabzonspor’un başarılı oyuncularından Volkan Şen, Spor Toto Süper Ligi’nin 5. haftasında 24 Eylül Pazartesi günü oynanacak olan Fenerbahçe maçına kendini hazırlıyor. Sakatlığı geçen ve takımla birlikte çalışmalara başlayan Volkan, antrenmanlardaki hırsı ve temposu teknik direktör Şenol Güneş’i zorlu maç öncesi sevindirdi.
 
Takımda birçok sakat oyuncunun bulunması nedeniyle kadro kurmakta zorlanan deneyimli teknik adamın Volkan Şen’in eski temposunda olmasa da çalışma azminden dolayı memnun olduğu öğrenildi.
 
Sezona iyi bir başlangıç yapamadıklarını ifade eden Volkan, hem Avrupa’ya hem de ligde istediğimiz gibi başlayamadıklarını belirterek, “Şampiyonluk yarışında önemli puan kayıpları yaşadık.
 
Bu kayıpları telefi etmemiz için Fenerbahçe maçını kazanmamız lazım. Hocam bana göre verirse elimden geleni yapıp takıma katkı sağlamak istiyorum” dedi.

Yorumlar (2)
eren küçük 10 yıl önce
hadi aslanlarım hadi yenin şu şikecileri
adil türk 10 yıl önce
Adamlarda kocaman kılıç var bizim elimizde ise çakıbıçağı.İşte bu durumda yüreğiyle oynayan futbolcu lazım takıma.Bizimde kılıcımız olması için.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@