banner491

Volkan Demirel'in Milli başarısızlığı!

 Fenerbahçe’nin kalesini koruyan Volkan Demirel’in ligdeki performansı ile Milli takımdaki performansı kıyaslandığında Türkiye forması altında çıkmış olduğu maçlarda performansının düşük olduğu gözlemleniyor.Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Volkan Demirel

Volkan Demirel'in Milli başarısızlığı!

 

Fenerbahçe’nin kalesini koruyan Volkan Demirel’in ligdeki performansı ile Milli takımdaki performansı kıyaslandığında Türkiye forması altında çıkmış olduğu maçlarda performansının düşük olduğu gözlemleniyor.

Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Volkan Demirel Sarı Lacivertli forma ile çıktığı 9 maçta toplam 810 dakika yer bulurken sadece ligde yediği gol sayısı 10 olurken Ayyıldızlı forma ile çıktığı iki maçta kalesinde 4 gol gördü.

Toplamda 190 dakika giydiği Ayyıldızlı forma ile yediği goller ile de çok eleştirilen Demirel’in 9 maçta kalesinde gördüğü gol sayısının yarısını Ayyıldızlı forma ile kalesinde gördüğü istatistiklere yansıdı.

Böylelikle Demirel son dönemlerin en başarısız A milli takım kalecisi olarak görülmekte


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ERTUĞRUL SAĞLAM
ERTUĞRUL SAĞLAM - 7 yıl Önce

TOP. VOLKAN

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Yine oynatırlar.Bu hataları ve başarısızlığı Anadoludan bir kulüp kalecisi yapsa bir daha asla kaleye geçemez.Üstüne üslük.Ulusal Basında manşetlerde rezil edilir.

banner441

banner472