7m

7m

hyundai

Vederson şike ifadesi verdi

Futbolda şike soruşturması iddianamesinde 'şüpheli' sıfatıyla yer alan Bursasporlu futbolcu Gökçek Vederson, Bursa 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde talimatla ifade verdi.Avukatı Özgür Alpaslan Süer ile bugün Bursa Adliyesi'ne gelen Gökçek Vederson, Bursa 3'

Spor 26.01.2012, 15:03
Vederson şike ifadesi verdi

Futbolda şike soruşturması iddianamesinde 'şüpheli' sıfatıyla yer alan Bursasporlu futbolcu Gökçek Vederson, Bursa 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde talimatla ifade verdi.

Avukatı Özgür Alpaslan Süer ile bugün Bursa Adliyesi'ne gelen Gökçek Vederson, Bursa 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde ifade verdi. Talimatla ifadesi alınan Vederson bir saat kaldığı adliyeden ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Vederson'un avukatı Özgür Alpaslan Süer, İstanbul'da yürütülen dava kapsamında Vederson Bursa'da ikamet ettiği için ifadesinin burada alındığını söyledi. Şike Operasyon iddianamesinde Gökçen Vederson, Trabonspor-Bursaspor karşılaşmasında teşvik primi eylemi nedeniyle yer alıyor.


Yorumlar (2)
arslaninanç 10 yıl önce
Bu ahlaksız şike yaptı...Demek ki ne imiş öyle önüne geleni TÜRK vatandaşı yapmayacaksın...
casa 10 yıl önce
Trabzoda o müsabaka oynanırken sağımda solumda 2 arkadaş vardı ya onların birine veya gönlümden geçen şu idi,Bu Vederson'u FB kovalama kovaladı da oyndığı oyun her zamankinden daha farklı bu kadar olağanüstü gayretin altında yatan acaba iyi niyet mi yoksa nedir.? Hatta o müsabaka berabere devam ederken rakibin 1 şutu direkten döndü dönen topa tekrar vurdular gol olurken Giray son anda çıkardı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@