7m

7m

hyundai

tamfinans

Ve masaya oturdular

Trabzonspor Olcan için Gaziantepsporlu yetkililerle masaya oturdu.Trabzonspor transfer etmek için Gaziantepsporlu Olcan Adın ile ilgili girişimlerini sürdürüyor. Bugün öğlen saatlerinde Antalya’ya uçan Asbaşkan Nevzat Şakar, Genel Sekreter Hasan Yener ve

Spor 27.12.2011, 19:17
Ve masaya oturdular

Trabzonspor Olcan için Gaziantepsporlu yetkililerle masaya oturdu.

Trabzonspor transfer etmek için Gaziantepsporlu Olcan Adın ile ilgili girişimlerini sürdürüyor. Bugün öğlen saatlerinde Antalya’ya uçan Asbaşkan Nevzat Şakar, Genel Sekreter Hasan Yener ve Yönetim Kurulu üyesi Tuncay Bekiroğlu Olcan’ın menajeri ve Gaziantepsporlu yöneticilerle takımın kamp yaptığı otelde sıkı pazarlık yapıyor.

Olcan için 4 milyon euro ve iki oyuncu isteyen Gaziantepsporlular‘a Trabzonspor yönetimi 3 milyon euro ve iki oyuncu önerdi.

Trabzonspor yönetimi Gaziantep’e 3 milyon euro ile Barış Ataş ve Ferhat'ı önerirken G.Antep yönetimi Alanzinho ve Sapara’yı istedi.

Bordo Mavili yönetim Sapara’nın yanı sıra Barış veya Ferhat önerisine kırmızı siyahlılar sıcak bakmadı.

Gaziantep yönetimi Olcan’a karşılık 3 milyon euro ve Sapara’ya evet derken, bunların yanı sıra Alanzınho’yu da istemesi transferin gerçekleşmesini uzattı.

Taraflar arasında sıcak görüşmeler şu saatlerde devam ediyor.


Yorumlar (50)
G.COLMANTS 10 yıl önce
ALANZİNHO ve Sapara verilemez.3 milyon Euro yanında T.CORA-PAWEL BORZEK-B.ATAŞ verilebilir.Alanzinho ve Sapara olmaz.Yada parayı 3,5 yapın 1 oyuncu verin yada T.CORA-B.ATAŞ ı verin.Ferhatı vermeyin.Sol bekte Cech e alternatif gerekli o zaman piotr Brozek kalsın.Sol bekte Cech e alternatif kalmaz.Dengeli takım kurun.Bu şartlarda verirlerse versinler yoksa kimseyi vermeyin.Alanzinhonun değeri zaten 3-4 milyon Euro Antepde saçmalıyor.Fener olsa hemen verirler üzerine birde para verirler.
tarıkbuğra 10 yıl önce
g.antep bıze kolay kolay futbolcu vermez.şimdıye kadar onlardan futbolcu aldığımızı da duymadım.3 mılyon euro+yanında da brozek kardeşlerı de verelım.alanzınhoyu ıstıyorlarsa karşılığında bızde onlardan cenk tosun'u da ısteyelım
gökhan 10 yıl önce
Eger alani starsaniz varya size hakkimi helal etmem hayatim boyunca olcan kim alan kim ya sakina bi cocukluk yapmayin degmez olcan karsilik alanzinhoyu vermek verin ferhat baris ferhat bide para bitirin su transferi ama lani vermek hayatta olmaz yapmayin o hatayi sakina buaralar en iyi oyuncumuzu onlarami verceksiniz oyleyse birakin olcani molcani
G.COLMANTS 10 yıl önce
4 MİLYON eURO 2 OYUNCU GEÇ bunlar Antep.Alanzinho ve Sapara taksata kullanılacak oyuncu değiller yanlış yapma yönetim 3 milyon Euro yanında T.CORA-B.ATAŞ-ZEKİ yi verin sakın Sapara ve Alanzinho verilmesin yanlış yapmayın.Ferhatıda vermeyin.
banderas 10 yıl önce
alanzinyo verilecekse sakın ama sakın olcanı almayın
esmurenat 10 yıl önce
antep güldürme bizi.olcan çok klas bir futbolcu.3milyon euro+sapara+barış verilebilir.ayrıca jajada alınırsa keyifli maçlar bizi bekliyor demektir...bu gece güzel haberlerinizi bekliyorum.haber61.
azizseyfi 10 yıl önce
olcana tatam amam jaja ya dikkat derim...giden topçu tekar fayadalı olur mi...kaldı ki çok dedikoduları olna adamdı....bence JAJA RİSK DEMEKTİR..KADROYA Bİ ŞEYLER KATSA DA HUZURU ETKİLYEBİLİR...
thelaz 10 yıl önce
alanzinho satılmamalı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@