alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ve Ergun Babahan özür diledi

 Fenerbahçe-Galatasaray şampiyonluk maçı sonrasında Twitter'da yazdıklarıyla bir tartışmaya imza atan Ergun Babahan, attığı tweet'ten dolayı özür diledi. Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan Babahan, şampiyonluk kupasını Galatasaray'ın alması üzerine "Bu

Spor 14.05.2012, 19:55
Ve Ergun Babahan özür diledi

 

Fenerbahçe-Galatasaray şampiyonluk maçı sonrasında Twitter'da yazdıklarıyla bir tartışmaya imza atan Ergun Babahan, attığı tweet'ten dolayı özür diledi.

 

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan Babahan, şampiyonluk kupasını Galatasaray'ın alması üzerine "Bu kupa Amerika'ya girsin" şeklinde bir tweet atmıştı.

 

Yazdıklarının Twitterda büyük tepki topladığını gören Babahan, "Bu kupa Amerika'ya gitsin" demek istediğini ifade etti. Bazı fanatik Fenerbahçelilerin Gülen cemaati ile şike operasyonu arasında bağlantı kurulduğundan hareket eden çok sayıda kişi Babahan'a tavır koydu.

 

Ergun Babahan, bugün yaptığı bir açıklamayla dün yazdıklarından ötürü özür diledi.

 

İşte özür metni: "Cumartesi akşamı, hem stadyuma girerken hem de çıkışta polisin biber gazı saldırısına maruz kaldım. Yanımda 6 yaşındaki oğlum da vardı ve gerçekten büyük bir panik yaşadı.

 

Şampiyonluğun kaybının ardından yaşadığım bu olay ve tribün psikolojisi sonucu, kastımı aşan ve meramımı yanlış ifade etmeme neden olan birkaç tweet attım.

 

Cemaatin hizmetlerini bilen ve takdir eden biriyim. Şahsen tanıdığım Hocaefendi'ye böyle bir kötü ifade kullanmayacağımı Hizmet içindeki dostlarım da bilir. Yine de birçoğunu kırdığımın ve incittiğimin farkındayım.

 

Bugüne kadar sadece dostluklarını gördüğüm Hizmet'in mensuplarından ve Hocaefendi'den kastımı aşan bu sözler nedeniyle özür dilerim."


Yorumlar (7)
tolgabolukbasi 10 yıl önce
:))
şafak 10 yıl önce
Bugün TV'de Trabzonspor'un Manisaspor'a teşvik pirimi verdiğini idda eden sen değil misin Ergün Babahan. Bir özürde Trabzonspor taraftarına borçlusun. Geçmişte seni ciddi bir adam bilip yazılarını okumuştum ama o konuşmandan sonra bir şarlatan olduğunu ve müfteri olduğunu kulağımla duydum. Kimden özür dilersen dile yazıklar olsun senin gibi gaztecilere. Buradan Trabzonspor taraftarların da yazılarını okumamanı tavsiye ederim.
bayram konak 10 yıl önce
Fener fanatizmi böyle birşey işte. Kaybettikleri zaman ne yapacaklarını şaşırıyorlar.
OnAir_TS 10 yıl önce
resmen nefret ediyorum. futboldan anlasada konussa gam yemiycem.
delitay 10 yıl önce
senki zamanında gazetede baş yazarlık yapmışsın senki ardında kitlelere haber satmışsın türk milleti ne çekiyorsa senin gibi kalemini menfatine satan yazar bozuntularından çekmiştir dahada çekmekte sizin sounuza kibrit suyu dökeyim emiii
emrusta 10 yıl önce
bunun nasıl bir adam olduğunu mehmet baransunun yazdıklarından öğreneblirsiniz.
GİDERCİ 10 yıl önce
bir yorumda bulundun akabinde kıvırdın.Senin o sözleri ne anlamda söylediğini maça götürdüğün 6 yaşındaki çocuğun bile anlar.İnsan herzaman dik duruşunu göstermelidir.Ama siz fb lilerde ne gezer bu. Namus davanızı geri çekmenizden belli bu.........

Gelişmelerden Haberdar Olun

@