Vatandaş şikayet etti ...Şener savcılıkta!

Bir Trabzon'lu  vatandaş Haluk Ulusoy Tesisleri’nde imar usulsüzlüğü olduğu gerekçesiyle Trabzonspor’u Belediye'ye şikayet etti.Trabzonspor, Haluk Ulusoy tesislerinde yapılan bir ek bina için Belediyeye şikayet edilirken Trabzon Belediyesi apar topar konu

Spor 07.01.2013, 13:07
Vatandaş şikayet etti ...Şener savcılıkta!

Bir Trabzon'lu  vatandaş Haluk Ulusoy Tesisleri’nde imar usulsüzlüğü olduğu gerekçesiyle Trabzonspor’u Belediye'ye şikayet etti.


Trabzonspor, Haluk Ulusoy tesislerinde yapılan bir ek bina için Belediyeye şikayet edilirken Trabzon Belediyesi apar topar konuyu gündemine aldı. Bunun üzerine konu savcılığa yansıdı.Belediye Encümeni de binanın yıkılması kararını verdi.

Dün Nevzat Şakar ile birlikte bazı yöneticiler konuyla ilgili olarak ifade verirken bugün de Başkan Sadri Şener İstanbul’da ifade verecek.

Trabzon Belediyesi tarafından zor durumda bırakılan Başkan Şener ve yönetim savcılıktan gelen çağrı nedeniyle adeta şoka uğradı.

Başkan Sadri Şener, Şike Fenerbahçe ve ve TFF 'ninn oyunlarıyla bu kadar uğraşırken bir yandan da şikayet eden Trabzonlu vatandaş ve işlem yapan Trabzon Belediyesi’ ile uğraşmak zorunda bırakılıyor.

 

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (17)
mss 7 yıl önce
Yine kendi içimizden vurulduk bu adamlar TS' lu değilmi arkadaş? Şimdi çıkarlar şuna göre buna göre diye biz o usulleride biliriz , bu memlekette herşeyin arkasında dolanılıp iş yapılır varsa bir yanlışlık, Belediyenin düzeltmek için ön ayak olması gerekirdi.
Gül Hacıalioğlu 7 yıl önce
imara aykırı olan durum düzeltildiği anda suç düşer. Sıkıntı oluşturacak bir durum yok. Şikayetçi olunduysa, bu şikayet de bakanlığa yapıldıysa belediyeyi çok fazla suçlamamak lazım.
hürriyet 7 yıl önce
Trabzonspor kralmı kardeşim. Eğer imara aykırı bir şey varsa gerekeni yapılır.
hakan sahin 7 yıl önce
Her yönden yönetimi sindirmeye çalışıyolar. madem öyle bişey vardı önceden nie çıkarmadınız ortaya şimdiye kadar ne bekliyordunuz.. Ellerim kırılsaydı akpye oy vermeseydim.Eğer bu parti burdan birinci parti cıkarsa seçimlerde yazıklar olsun benim insanıma. At gözlüklerini çıkarın artık bizim kupamızı Tayyip erdoğan elimizden aldın görün artık bunu.
yılmaz topal 7 yıl önce
Normal şey bunlar . Devleti yönetenlerin nerede bizim için iyi rüya gördüğü görülmüş. Adamlar koca memleekti sattılar Trabzonda bir tesisi satmışlar çok mu ?
gürhan yılmaz 7 yıl önce
trabzonsporsuz trabzon bır hıçtır unutma ey beledıye trabzonspor varsa trabzonsun yoksa nığdeden çankırıdan ığdırdan bı farkın olmaz
ismail markaloğlu 7 yıl önce
Şimdi Başkanın şikayet edilmesinin tam sırasıydı bravo sana İrlandalı kardeşim,FB ye bizi güldürdün ya helal olsun sana,Belediyede Kupa heykeli için sallayıp dururken bu konuyu hemen gündeme almasınıda hayretle karşılıyorum bir bravoda size yazık yazık
aydın türkmen 7 yıl önce
adım gibi eminim şikayet eden lkesinlikle trabzonspor lu değildir. yada bir rant sevdası peşindedir. şike sürecinde şampityonluğumuzu çalanlardan şikayetçi olmuşmudur ki şimdi kalkmış şikayet ediyor..ayrıca mimarlar odasıda akyazıyı engellemek için dava açmıştı.. nsonuçta istediğini yaptı ve akyazıyı tam 2 yıl bekletti şimi de bu tip vatandaşlar.. içimizdeki irlandalılar bilsinki ne yaparlarsa yapsınlardünya döndükçe trabzonspor luyuz ve trabzonspor u asla yalnız bırakmayacağız...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@