alexa metrics

banner536

Vali Kızılcık'tan Fener açıklaması!

Vali Kızılcık Pazar günü oynanacak Trabzonspor Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu.Kızılcık karşılaşmada Trabzon halkının gereken misafirperverliği göstereceğine inandığı belirterek "  Trabzon halkı gereken hassasiyeti gösterecektir. Biz de gerek

Spor 13.02.2013, 13:22
Vali Kızılcık'tan Fener açıklaması!

Vali Kızılcık Pazar günü oynanacak Trabzonspor Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Kızılcık karşılaşmada Trabzon halkının gereken misafirperverliği göstereceğine inandığı belirterek "  Trabzon halkı gereken hassasiyeti gösterecektir. Biz de gereken güvenlik önlemlerini aldık. Herhangi birşey olacağını sanmıyoruz. Fenerbahçe karşılaşması normal bir şekilde oynanıp bitecek. Karşılaşmanın kardeşçe geçmesini diliyorum.  750 bin Trabzonlunun emniyet güçlerine yardım edeceğine inanıyorum." dedi.


Yorumlar (17)
serkan öztürk 9 yıl önce
Vali Bey aziz yildirimi makamında ağırlar, misafirperverliğimizi de göstermiş olur. Kimse yadirgamaz nasılsa...
yılmaz topal 9 yıl önce
gerekirse kafalarına kazıyacaksın stada çö bile sokulmmalı. didik didik arma yapılmalı vukaatlılar stada alınmmalı hatta nezarette tutulmalı.
mehmet can 9 yıl önce
Sn. valimiz Aziz Bey'i davet etmelisiniz, Fanatik FB'li bir vali olarak sizden bunu bekler bu şehir.
r baysan 9 yıl önce
nedense sikeci takimlar trabzon a gelince hemen ortaligi geriyorlar.bu da sikecilerin planlari dahilinde oluyor.trabzon valisi de buna uyuyor.uzun zamandir gorev yaptigin yeri boyle lanse ediyor .bravo dogrusu.nedir bu sikecilerden,sikecilere ayak uyduranlardan cektiklerimiz
sungur aslan 9 yıl önce
valimiz açıklama yapmış... bu vali içinde fenerli diyorlardı doğru mu ? fenerli taraftarları ve aziz yıldırmı davet edin hepsini evinizde ağırlayın size bu yakışıracaba temzil ettiğiniz TC devleti bu halkın hakkını gasp ettiğinizde neredeydiniz? TS nin lehine tekbir açıklanamız varmdıır acaba?
Has Uşak 9 yıl önce
Emeğimizi ve ekmeğimizi götüren İstanbul egemen takımlarının tarafısın.Hak edenin hakkını koruyacak isen tahrik etmesinler Trabzon halkı misafirperverliğini gösteriri.
Bülent Özkul 9 yıl önce
Trabzon Halkı 3 Temmuz dan beri hassasiyeti gösteriyor sayın valim, ama siz siyasiler o hassasiyeti ne yazık ki, göstermiyorsunuz. Koca bir ili, koca TRABZONSPOR taraftarını hiçe sayarak yapıyorsunuz bunu el birliği ile !
adil türk 9 yıl önce
Maçın atmosferini ayarlayacak olan en büyük unsur Hakemlerdir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@