alexa metrics

banner560

banner572

Vali Kızılcık TS'lileri kabul etti

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Trabzonspor’un başarılı futbolcuları Olcan Adın, Serkan Balcı, Bora Sevim ve Trabzonspor İdari Menajeri Caner Çuvalcıoğlu’nu makamında kabul etti. Doğu Karadeniz İlleri Hizmet ve Kalkınma Birliği Meclis Toplantısı kapsam

Spor 26.04.2012, 11:11
Vali Kızılcık TS'lileri kabul etti

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Trabzonspor’un başarılı futbolcuları Olcan Adın, Serkan Balcı, Bora Sevim ve Trabzonspor İdari Menajeri Caner Çuvalcıoğlu’nu makamında kabul etti.

 

Doğu Karadeniz İlleri Hizmet ve Kalkınma Birliği Meclis Toplantısı kapsamında ilimize gelen Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu’nun da bulunduğu ziyarette Vali Kızılcık, Trabzonsporlu futbolculara Süper Final Müsabakaları için başarı diledi. 

 

Ülkemiz ve ilimizi başarıyla temsil eden Trabzonspor’un her zaman yanında olduklarını ifade eden Vali Kızılcık, Trabzonspor ilimizin tanıtımında da önemli rol oynadığını kaydetti.
Süper final müsabakalarında takımdan önemli başarılar beklediklerini ifade eden Vali Kızılcık, “Trabzonspor Trabzon’umuzun her şeyi. Trabzonspor’umuzun Süper Final Müsabakalarında iyi sonuçlar almasını istiyoruz.

 

Trabzonspor’umuz en azından Şampiyonlar Ligi’ne giderek ülkemizi temsil etmeli. Kaliteli bir kadrosu bulunan takımımız Şampiyonlar Ligi’nde geçen sene olduğu gibi bu sene de ilimizi başarıyla temsil edebilir. Bu arada bölgemizin takımı Rizespor’a da Süper Lig yolunda başarılar diliyoruz” dedi.

 

450.20120426110935.jpg

 

Vali Müftüoğlu ise, Trabzonspor ile Rizespor iki dost kulüp olduğunu ifade ederek, “Bölgemizin takımı Trabzonspor’un başarısını bizde Rizeli hemşerilerim ile birlikte istiyoruz. Trabzonspor’un dünyada ve ülkemizde yakaladığı başarı bizi de mutlu ediyor. Bu sene Süper Lig’e çıkarak orada kalıcı olmak istiyoruz. Bunu da inşallah başaracağız” şeklinde konuştu.

 

Futbolcular Olcan Adın, Serkan Balcı ve Bora Sevim, Vali Kızılcık ve Vali Hacımüftüoğlu desteklerinden dolayı teşekkür etti.


Yorumlar (6)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Trabzon'a kupa gelecek, Rize de süper lige çıkacak.Karadeniz lige adeta damga vuracak!
lubrin 10 yıl önce
Biranlam veremedim vali beyi ziyarete hiç gereği yoktu...gelip kendisi ziyaret etsin futbolcuları...belki biraz sempati kazanırdı fbVALİ..
marfat 10 yıl önce
fenevlı valı yıne 2 fenevlıyı konuk etmıs tesadufmu sızce
selimcan 10 yıl önce
aferim yav, şu futbolcu fenerli, bu da futbolcu mu 32 gol atmış diye gibi gevezelenenlerin yüzünden halimiz ortada...
adamınbiri 10 yıl önce
Sayın Vali Trabzonspora moral için futbolcuları davet etmiş. Yazık keşke bunu galatasaray maçı öncesi değilde fenerbahçe maçı öncesi yapabilseydi...
emrahbiber 10 yıl önce
fener maçında ateş puskuruyordun. yenilmeyi hiç bu kadar istememiştim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@