alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Üner açık konuştu

Trabzonspor Basketbol Kulübü Başantrenörü Halil Üner, önemli açıklamalarda bulundu. 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu'nda konuşan Üner, yaşanan süreç ve takımın durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Sezonun son iki maçının kaldığını ve Trabzonspor tara

Spor 19.04.2012, 13:50
Üner açık konuştu

Trabzonspor Basketbol Kulübü Başantrenörü Halil Üner, önemli açıklamalarda bulundu.

 

19 Mayıs Kapalı Spor Salonu'nda konuşan Üner, yaşanan süreç ve takımın durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

 

Sezonun son iki maçının kaldığını ve Trabzonspor taraftarlarına oldukça ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Üner, "Çok ihtiyacımız var. Taraftarlar bize kan veriyor. Onları bu maçta görmek istiyoruz" diye konuştu.

 

Üner, "Bu yaptığımız 3. toplantı her toplantıda amacımızı anlatmaya çalıştık.  Trabzonspor basketbol takımının desteğe ne kadar ihtiyacı olduğunu anlatmaya çalıştık. Kendi sahamızda oynadığımız bütün maçlarda çok iyi mücadele ettik. bunun en büyük sebebide bize gösterilen destek. Trabzonspor markasına layık maçlar sergledik.

Biz geçen hafta bandırma kızrmızı maçında istenmeyen şekilde mağlup olduk. çokii mi oynadık hayır ama oyunun sonunda oyunu kazanacak durtuma geldik fakat basketbol dışı etkenlerden dolaı kaybettik" dedi.

 

Üner, "Beşiktaş maçı bekoligine devam etme anlamında çok önemli bir maç olacak. bize bu güne kadar gösterilen desteğin bu amçta da artarak devam etmesini sitiyoruz sakatımız yok. her hangi bir sıkıntımız yok. kazanmak için herşey var inşallah kazanıp yolumuza devam edeceğiz.

Şu durumda basketbol enerjimizi dağıtmak doğru olmaz. biz çok iyi hazırlanıyoruz.ve hakemler güvenerek sahaya çıkmak istiyoruz. onlarında maçlarda ellerinden geleni yapacağını biliyoruz.

 

Bundan sonra Trabzonspor sahadaki mücadelesi ile hakkını savunacak. inşallah bu mücadelerimizle yolumuza devam edeceğiz.

 

Biz her maça çok gayretli hazırlanıyoruz ve mücadelemizi sonuna kadar yapıyoruz ve bundan sonrada erkekçe savaşmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (4)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Koskoca Trabzon camiasının Basketbol takımı kümede kalma savaşı veriyor ve son 2 maçından birini almak zorunda, gerçekten Yönetim bu sene futbolu da basketbolu da BATIRDI kim ne derse desin hepsi Yönetimin suçudur!!!
OnAir_TS 10 yıl önce
insallah basaririz herkes bunu istiyor, 2 mac kaldi yani sözün bittigi yerdeyiz. gereksiz yere verdigimiz maclara yanmamak elde degil.
ilker d 10 yıl önce
futboldaki beşiktaş maçından daha önemli şu maç. olin edirnenin kalan 2 maçta galibiyet alması çok zor. biz beşiktaşı veya son maçta telekomu yenersek ligde kalıyoruz. hayri gürü doldurursak beşiktaşı yenmemiz için hiçbir neden yok. BİLETLER 1 TL
OnAir_TS 10 yıl önce
sizlere cogu kisi inancini yitirmis durumda. ama cikmayan candan umut kesilmez, son düdük calana kadar ben inansimi yitirmeyecegim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@