Ünal ve Şakar randevusu iptal

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, Eskişehir Başkanı Halil Ünal'ın işi çıkınca Alper Potuk transferini konuşamadı. Bugün öğlen saatlerinde Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ile görüşmek için randevulaşan Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, kırmızı-siyahlı

Spor 16.06.2012, 15:25
Ünal ve Şakar randevusu iptal

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, Eskişehir Başkanı Halil Ünal'ın işi çıkınca Alper Potuk transferini konuşamadı.

 

Bugün öğlen saatlerinde Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ile görüşmek için randevulaşan Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, kırmızı-siyahlı ekibin başkanı Ünal’ın acil bir işinin çıkması nedeniyle planlanan görüşmeyi gerçekleştiremedi.

 

Başkan Ünal, telefonla ulaştığı Asbaşkan Nevzat Şakar’a acil bir işi nedeniyle randevuyu iptal etmek istediğini söyledi.

 

Tarafların Alper Potuk transferi için bir kez daha görüşme yapıp yapmayacakları ise henüz belli olmadı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
banderas 9 yıl önce
neydin ya sanki bulunmaz hint kumaşı arkadaş messi yi satıyorlar sanki adamlar
ağasarlı aga 9 yıl önce
bazı internet siteleri fenerin alper için yeni bir teklif sunduğunu yazıyor. herhalde bşknları pazarlığı kızıştırıp fiyatı artırmaya çalışıyor.
madenci 9 yıl önce
Fener biz artık almayız dedi beşiktaş züğürtleri oynuyor hazır istanbuldayken galaatsaraydan görüşme talebi gelmiştir.bizim vereceğimiz rakam belli gs 3.5 milyon euroya işi bitirmiştir.
basHkan 9 yıl önce
alperın günahı yok ama bu satılmış şehırden adam alınmaz bırakın almayın 2 sene sonra bedavaya alırız
shorty 9 yıl önce
bu adam TS yi oyaliyor hem sikeci bir baskan futbol kulüpleri birligine baskan secilmis Emirleri direkt fb camiasindan alir onun icin cok beklersiniz alperi
benimerkan 9 yıl önce
sanki kız evi.öyle de bir naza çekiyolarki kendilerini.ne topçuymuş be arkadaş.yani gören milli takımın değişmezi o milli takımı da avrupa şampiyonu falan sanır.birde 5 milyon euro.türk parası ile 12 trilyon eski parayla.yazık günah bu paralara.
ADIL 9 yıl önce
Trabzonsporun düşmanı çok bu ülkede.Başarılarını ve dik duruşunu hazmedeyenler var.
kemal_efe 9 yıl önce
bir dolaplar çeviritor bu eskişehirini başkanı,yakında belli olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@