alexa metrics

banner536

UEFA'yı faks yağmuruna tuttular

Trabzonspor taraftarları UEFA Başkanı Platini’yi faks yağmuruna tutarak, UEFA’ya güvenlerinin tam olduğu mesajını verdiler. Trabzonspor taraftarlarının çektiği fax ta şu görüşlere yer verildi: "Sayın Platini; Bir Trabzonspor futbol kulübü taraftarı olarak

Spor 26.04.2012, 17:13
UEFA'yı faks yağmuruna tuttular

Trabzonspor taraftarları UEFA Başkanı Platini’yi faks yağmuruna tutarak, UEFA’ya güvenlerinin tam olduğu mesajını verdiler.

 

Trabzonspor taraftarlarının çektiği fax ta şu görüşlere yer verildi: "Sayın Platini; Bir Trabzonspor futbol kulübü taraftarı olarak gerek Futbol Federasyonun gerekse O’nun alt komitelerinde vuku bulan gelişmelere karşısında ki hissiyatımızı ve endişelerimize dikkat çekmek için bu faks mesajını size gönderiyoruz.

 

Bugün değişik kaynaklardan gelen teyitlere göre Fenerbahçe CAS’a karşı açmış olduğu davayı geri çekmiş ve buna ek olarak Futbol Federasyonumuzun Etik kurulunun ikinci raporunda birinci raporun tam aksine Fenerbahçe Kulübünün teşvikle suçlu olmadığı belirtilecektir. Birinci raporda Fenerbahçe tüm maçlardan şike ile ilgili suçlu bulunmuştur.

 

Tüm bu yukarı da belirtilenlerden anladığımız Fenerbahçe ve Futbol Federasyonumuz UEFA ile bu konuda anlaşıp Fenerbahçe’nin 2010-2011 futbol sezonunda yaptıklarından suçsuz bulunacağı ve bu sezonun şampiyonu olarak kalacağıdır. Bu sezonla ilgili olarak Fenerbahçe sadece Şampiyonlar Ligine katılamamış. UEFA sayesinde Trabzonspor katılmıştır.

 

Yukarıda tüm belirttiklerimiz doğrultusunda şike yapanların sonunda kazançlı çıkmalarına müsaade etmeyeceğiniz ve sıfır toleranstan taviz vermeyeceğinize size olan güvenimiz tamdır"


Yorumlar (8)
OnAir_TS 10 yıl önce
helal olsun renkdaslar durmak yok maillere devam edelim, o kurumlar biksin maillerimizden
OnAir_TS 10 yıl önce
mailleri sadece uefa ve fifaya degil sayin abdullah gül ede atmayi ihmal etmeyelim arkadaslar. biz taraftarin elinden fazla birsey gelmiyor, ama bari elimizden geleni yapalim.
ismar 10 yıl önce
Arkadaşlar sadece TFF-UEFA-FİFA değil sayın Başbakan C.Başkanı,Bakanlar ve hatta Şike olayından ceza almış olan Yunanistan,İspanya ve diyer Ülke Futbol Federasyonlarınada Mail atarak UEFA nın size uyguladığı yaptırımları TFF ye yaptırmadığını ve Şikeye göz yumduğunu bildirelim.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Durmak yok tepkimizi sonuna kadar sürdürelim!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Herkes taşın altına elini koymalıdır Trabzon'umuzun hakkını savunmak için elimizden geleni yapalım...
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Platini'nin bunları görüp gerçek şampiyonu belirlemesi lazım, o kupa bize ge-le-cek!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Tff falan hikaye onlar feneri kurtarmaya uğraşıyorlar bize yardım edecek bizim hakkımızı verecek olan tek kurum Uefa'dır.Platini lütfen bize yardımcı ol...
OnAir_TS 10 yıl önce
kendimizden baska dostumuz yok bu ülkede renkdaslar, devam gidebildigimiz yere kadar. ZALIMIN ZULMÜ VARSA DOGRUNUNDA ALLAHI VARDIR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@