banner491

UEFA Yıldırım'ı Takipte

TFF'den şike davasıyla ilgili kararın tercümesini isteyen UEFA'nın, süreci yakından izlediği ve başka talepleri olduğu öğrenildiUEFA İŞİN PEŞİNDEBir süre önce Türkiye Futbol Federasyonu'ndan, 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike davasına ilişkin kararının ter

UEFA  Yıldırım'ı Takipte

TFF'den şike davasıyla ilgili kararın tercümesini isteyen UEFA'nın, süreci yakından izlediği ve başka talepleri olduğu öğrenildi

UEFA İŞİN PEŞİNDE

Bir süre önce Türkiye Futbol Federasyonu'ndan, 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike davasına ilişkin kararının tercümesini isteyen UEFA'nın başka talepleri de olmuş.

 Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yaptığı bazı açıklamalar UEFA'nın dikkatini çekmiş.

UEFA'nın, dosyanın kapanmamış olması ve Yargıtay sürecinin devam etmesine rağmen Yıldırım'ın nasıl açıklama yapabildiğini merak ettiği öğrenildi. Federasyon'dan bu konuda bilgi istendiği belirtildi.

UEFA KARARINI VERMEDİ

Öte yandan UEFA Türkiye'de 2010-11 sezonuna ilişkin yaşanan şike ve teşvik primi olaylarıyla ilgili henüz net kararını vermiş değil.

Konu UEFA Disiplin Kurulu'na aktarıldı fakat bugüne dek karar çıkmadı. Kulislerdeki iddialar ise farklı. Artık hiçbir kulübe ceza çıkmayacağı ve TFF'nin aldığı kararların kabul göreceği belirtilirken, bir başka iddiaya göre ise ceza çıkacak ama bu da ertelemeli olacak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
toprak sengun
toprak sengun - 7 yıl Önce

her haberi böyle müjde diye vermeyin artık..duyanda trabzon kupayı aldı zanneder

erkan çakır
erkan çakır - 7 yıl Önce

yazıklar olsun birde müslüman ülkeyiz diye geçiniyoruz,bu şikenin üzerini örtmeye çalışanlar müslümansa ben müslüman değilim arkadaş !!!!

davut
davut - 7 yıl Önce

Annasilan akp nin muslumanlik sartlari bizim bildigimizin aynisi degil buyuk ihtimal soyledir bir pisligi ortmek iki zavalliyi ezmek uc alin teri haram dort calmak mubah bes sike bulbulum sike

SIRADAKİ HABER

banner441