alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

UEFA ilk sinyali verdi!

UEFA yönetimi, 2020’ye aday olmayı planlayan bazı ülkelerin varlığı ve Türk futbolundaki belirsizliği gerekçe göstererek, önceki gün sona eren resmi başvuru süresini uzattı ve şikeyi cezalandırmayan TFF'ye karar öncesi aba altından sopayı gösterdi. UEFA’n

Spor 17.05.2012, 11:39
UEFA ilk sinyali verdi!

UEFA yönetimi, 2020’ye aday olmayı planlayan bazı ülkelerin varlığı ve Türk futbolundaki belirsizliği gerekçe göstererek, önceki gün sona eren resmi başvuru süresini uzattı ve şikeyi cezalandırmayan TFF'ye karar öncesi aba altından sopayı gösterdi.

 

UEFA’nın bu büyük turnuvaya ev sahipliği yapmaya niyetlenen bazı büyük Avrupa ülkelerinin varlığı nedeniyle de böyle bir karar aldığı ileri sürüldü.

 

Hatırlanacağı üzere Türkiye Futbol Federasyonu resmi başvuru süresinin sona ereceği önceki gün organizasyona aday tek ülke iken, öğle saatlerinde İrlanda-Galler-İskoçya ortaklığı başvuru yapmış, son anlarda ise Gürcistan adaylığını duyurmuştu.


Yorumlar (10)
adamınbiri 10 yıl önce
şu gavurlarda olmasa ne yapacaz. uefa ya güveniyoruz adeleti getirecekler zorlada olsa türkiyeye.
köyün delisi 10 yıl önce
inşallah uefa bize hiç bir organizasyon vermez. biz bunu hakediyoruz.
EFSANE SUNUCU 10 yıl önce
uefanın yetkililerinin organizasyon için talip olan ülkelerden rüşvet karşılığı ülkelere kıyak geçtiği herkesçe malum burada türkiye ceza almaması için işin içine siyeset girip para karşilığı ceza almamamız da mümkün gözüküyor ülke olarak.bakalım 1 hazirandan önce ne çıkacak herkes görecek birilerinin iddia ettiği gibi uefa da şike yapabilir tezi gerçek olabilir hazırlıklı olalım.
burak_han 10 yıl önce
enbasitinden şöyle düşünün,uefa türkiyeye ceza vermezse,diğer ülkelerin uefaya vereceği tepkileri düşünün,üstelik onların sesi bizden daha gür çıkar.
miranda 10 yıl önce
ey uefa duy bizi bize türk derler tarihi şanla şerefle dolu o türkler biziz ama konu spor siyaset futbol gibi branşlar olunca bizden bi cacık olmaz biz beceremeyiz kes biletimizi
OnAir_TS 10 yıl önce
sen bizim herseyimizsin, iyiki varsin, yoksa umutlarimiz coktan tükenmis olacakti. böyle büyük bir organizasyonu yapilan bunca kirli islerden sonra türkiyeye asla vermemelisin.
yabancim 10 yıl önce
acaba neden türkiyeden başka bi devlet başvuru yapmamışş demek pek karlı bi iş degil bu organizasyon
birol kara 10 yıl önce
Ya neye ev sahipliği yapcan ts fb gs bursa hariç tüm sahaların zemini patates tarlası güldurmeyin beni
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@