alexa metrics

banner536

banner572

TS'nin verilmeyen golü için ne dedi?

Trabzonspor-Fenerbahçe maçının 7. dakikasında gelişen pozisyonda topun çizgiyi geçmesinin ardından topa müdahale ederek uzaklaştıran  Egemen Korkmaz çok tartışılan pozisyonu yorumladı.Bekir’in kısa düşen geri pasında kaleci Volkan’ın uzaklaştırmakta zorla

Spor 19.02.2013, 10:14
TS'nin verilmeyen golü için ne dedi?

Trabzonspor-Fenerbahçe maçının 7. dakikasında gelişen pozisyonda topun çizgiyi geçmesinin ardından topa müdahale ederek uzaklaştıran  Egemen Korkmaz çok tartışılan pozisyonu yorumladı.

Bekir’in kısa düşen geri pasında kaleci Volkan’ın uzaklaştırmakta zorlandığı topu Adrian neredeyse orta alandan havalandırmış, meşin yuvarlak Fenerbahçe kalesinde çizgiyi geçtikten sonra Egemen’in müdahale yapması ve Trabzonspor'un golünün verilmemesi “top çizgiyi geçti mi, geçmedi mi?” polemiklerini de beraberinde getirmişti.


Olayın  içindeki oyuncu olan Egemen, “Ben de gol olup olmadığını bilmiyorum” derken, yaşadığı o anı şöyle anlattı;

“Adrian’ın pozisyonda doğrudan kaleye vuracağını hissettim ve kaleye yöneldim. Volkan ile çarpışma tehlikemiz olduğu için bir yandan da onu gözledim. Topu çıkaramayacağımı düşünmedim. Zaten oyun karakterimde hep sonuna kadar mücadele etmek var. Bu yüzden son ana kadar topu takip ettim ve çıkardım. Maçın ardından pozisyonun tekrarını izlemedim. Zaten çok televizyon seyretmem. Gol mü değil mi, ben de bilmiyorum. Hakem gol verse itiraz etmezdim. Hakemin kararına saygı duymak gerekir.”


Yorumlar (2)
HASAN DEMİR 9 yıl önce
Senin kupan verilmemiş uğraştığın şeye bak. Üstüne üstlük madur onan sen oldun. Biz Trabzonlular ancak birbirini yer. Zaten bu ülke halkı bizi aynı devlette ayrı millet görüyor. Sen hala topun çizgiyii geçip geçmediğini tartışıyorsun. Anadolu talımları yıllardır istanbul takımlarına çalışıyor. Ama TS şampiyonluğa oynasa hemen bize anadolu takımlarının yardım edildiği söyleniyor. Yani bile bile tersini söylüyorlar bu istanbul egomonyası. Artık pasifliği bırakıp gerekirse bu devletin ve spor un tutarsız kanunlarına birlik olalım. Devlet istanbul olmuş istanbul devlet olmuş. Trabzon ise onlara göre Gürcistanda bir şehir. Artvinden çok bizi öyle görüyor bu millet. Artvin sınır olduğu halde.
mehmet fazlioglu 9 yıl önce
dogruyu söylesene fener e gittin dansöz olmusssun goldu desen ne olur hakenm zaten görmemis nedense aziklar olsun o emek hirsizlarina kime kimi sikayet edeceksin kimse dinlemiyor seni artik hep art niyet tff de onlarin yalakasi dansözler clup u tff bakalim nere kadar gider bu sonun da hepsinin hesabini birden verirsiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@