TS’nin kalesine gol olacak

Trabzonspor UEFA Şampiyonlar liginde evinde oynadığı maçta İnter ile 1-1 berabere kalarak tur şansını Lille maçına bıraktı. Avni Aker’de oynanan İnter maçında  İnter’in Portekizli sportif direktörü Luis Figo ile basın mensupları arasında ilginç ve bir o k

Spor 23.11.2011, 11:28
 TS’nin kalesine gol olacak

Trabzonspor UEFA Şampiyonlar liginde evinde oynadığı maçta İnter ile 1-1 berabere kalarak tur şansını Lille maçına bıraktı.

Avni Aker’de oynanan İnter maçında  İnter’in Portekizli sportif direktörü Luis Figo ile basın mensupları arasında ilginç ve bir o kadar da esprili bir diyalog yaşandı.

İtalyan ekibi İnter’in  teknik heyeti ve yedek futbolcuları deniz tarafındaki yedek kulübesinde yerlerini alırken konuk ekip ilk yarıda da deniz tarafındaki kaleyi korudu.

Bu arada İnter’in  bulunduğu yedek kulübesinde oturan Figo foto muhabirlerinin  toplu halde  İnter ‘in koruduğu kalenin arkasına  doğru yönlendiğini görünce esprili bir şekilde” Oraya gitmeyin  yarınızda karşıdaki kalenin arkasına gitsin. Gol Trabzonspor’un koruduğu kaleye olacak “ dedi

 

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@