vardallar

TS'nin istediği Özgür'e dev talip!

Ankaragücü'yle yollarını ayıran ve 4 büyük takımın da transfer gündeminde yer alan başarılı kanat oyuncusu Özgür Çek'e, Portekiz'in ünlü takımı Benfica da talip oldu.Benficalı yetkililer, genç futbolcunun temsil haklarını elinde bulunduran FIFA Menajeri E

Spor 15.12.2011, 15:17
TS'nin istediği Özgür'e dev talip!

Ankaragücü'yle yollarını ayıran ve 4 büyük takımın da transfer gündeminde yer alan başarılı kanat oyuncusu Özgür Çek'e, Portekiz'in ünlü takımı Benfica da talip oldu.

Benficalı yetkililer, genç futbolcunun temsil haklarını elinde bulunduran FIFA Menajeri Erdil Arpacı'yla temasa geçtiler. Görüşmeler belli bir aşamaya geldi; ancak şu ana kadar ortaya somut bir sonuç çıkmadı.

4 BÜYÜK TAKIM DA ÖZGÜR'Ü İSTİYOR

Ayrıca, Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor da Özgür Çek'in transferi için Arpacı'yla temas halinde; ancak Özgür transferinde acele etmek istemiyor.

SÜREKLİ OYNAYABİLECEĞİ BİR TAKIMA GİTMEK İSTİYOR
Genç futbolcu daha önce Radyospor'a yaptığı açıklamada "Fenerbaheçe'nin altyapısından yetiştim; ancak transferimde profesyonelce davranmak zorundayım. Oynayabileceğim bir takımda yer almak istiyorum" demişti.

Ankaragücü'yle sözleşmesini fesheden Özgür'ün bonservis ücreti bulunmuyor.


Yorumlar (7)
altuntastelfs 10 yıl önce
oyuncu almak kim.
KeMeNcHe 10 yıl önce
Kocamaan bir yalan bu bizimkiler alacaklar bunu milletin gozunu boyuyorlar.Ankaragucunde oynarken kimsenin aklinin ucundan gecmiyordu simdi degere mi bindi.Bizim yonetimin taktigi bu desinlerki iste cok iyi futbolcu bakin benficada taalip oldu.
offlular 10 yıl önce
trabzonsporun almak istedigi klose gibi....
gökhan 10 yıl önce
Hani sendeki sercan kaya eren albayrak murat tosun baris ozbek onlari oynatinmida ozgur ceki alacan birakin bu isleri yazik degilmi su yazdim genclere senol hocam yazik degilmi
Ahmert 10 yıl önce
Zaten teklif edeceğimiz 25 kuruşluk ücreti kabul etmezdi xD
TSkolik 10 yıl önce
bizim ne haddimize polanya ligindeki fos oyuncular devre arasında bizi bekliyor nasıl olsa.
fage 10 yıl önce
kamuoyunu yönlendirmeye matuf hamleler.yönetimin bu yönlendirmelere artık dikkat etmesi gerektiği aşikardır.

Şimdiye kadar yapılan transferlerde böyle yönlendirmeler sonucu büyük hüsran yaşadık. yönetim büyük hatalara artık girmemelidir.3,5 milyon EURO, 2,5 milyon EURO, 5 milyon EURO ya alınan topçular ortada, kendi şirketinizi böyle yönetebilir misiniz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@