7m


7m

hyundai

TS'nin eski hocası mesaj yayınladı

Trabzonspor Basketbol Takımı ile yollarını ayıran Koç Tolga Öngeren mesaj yayımladı.Öngören, "Kulübümün ve Takımımın Önünü Açmam Gerekiyordu" dedi.Öngören, "15 Ağustos 2011 tarihinden beri yürütmekte olduğum Trabzonspor Baş Antrenörlüğü görevimden bu akşa

Spor 26.12.2011, 22:04
TS'nin eski hocası mesaj yayınladı

Trabzonspor Basketbol Takımı ile yollarını ayıran Koç Tolga Öngeren mesaj yayımladı.

Öngören, "Kulübümün ve Takımımın Önünü Açmam Gerekiyordu" dedi.

Öngören, "15 Ağustos 2011 tarihinden beri yürütmekte olduğum Trabzonspor Baş Antrenörlüğü görevimden bu akşam itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Görevi aldığım ilk günden beri bana ve Trabzonspor Basketboluna desteğini veren başkanımız Sn. Mehmet Yiğit Alp, As Başkanımız Sn. Levent Erkuloğlu, Takım İdarecimiz Sn. Muammer İyiterzi ve tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim.Benimle ilk günden beri bu zor görevde büyük bir özveriyle çalışan teknik ekibime ve tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Geçen dört ay içerisinde çok zor şartlarda yola çıktığımız Trabzonspor Basketbol takımı çok ciddi süreçlerden geçip doğru bir kulüp ve doğru bir takım olma seviyesine gelmiştir. Trabzonspor Basketbolu gelecekte Türk Basketbolunda en üst seviyelerde yarışmacı olacak duruma gelecektir. Bugün itibarı ile hedefde sapma olmaması için bazı kararların alınması gerekiyordu.Kulübümün ve takımımın önünü açmak için pozisyonum gereği bu kararı almış bulunmaktayım.


İlk günden beri kendilerine olan güvenimi asla yitirmediğim oyuncularımın önümüzdeki ilk iki maçı yeni bir başlangıç olarak görüp gerekli sorumlulukları alacaklarına inancım tamdır.Bütün Trabzonspor camiasına teşekkür eder, başarılar dilerim.

Saygılarımla
Tolga Öngören"


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@